Tom Clancy's Rainbow Six: Siege alınır mı?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Aslında zamanında almak istediğimde almadığım bir oyundu. Steam ve Epic Games üzerinden 91 TL'ye satılıyor iken Voidu'da 35, 60TL sizce alınır mı? Ayrıca ben bazı yerlerde alınacaksa DLC'li alınmalı diye görmüştüm DLC eksiğini hissettiriyor mu oyun?

Merhaba. Aslında zamanında almak istediğimde almadığım bir oyundu. Steam ve Epic Games üzerinden 91 TL'ye satılıyor iken Voidu'da 35, 60TL sizce alınır mı? Ayrıca ben bazı yerlerde alınacaksa DLC'li alınmalı diye görmüştüm DLC eksiğini hissettiriyor mu oyun?
Kesinlikle alınır. DLC dediğiniz oyundaki karakterleri açıyor. İsterseniz alabilirsiniz ama almazsanız kasmanız gerekir.

Alınacaksa normal versiyonunu almayın. Oyunda oyun içi para çok yavaş kazanılıyor. En kötü Deluxe alın. Oyun yavaş bilginiz olsun. CS gibi veya Valorant gibi hızlı değil.

Hocam üstüne 10 lira daha koyup extracion alınır mı? Peki? Çünkü sadece Voidu'da standart Siege indirimde.

Doğru. Bayağı zaman vermek gerekiyor.

Alınmaz hocam dandik oyun.

R6'yı arada böyle iki el atayım diye girmekte zevk vermez bana göre. İyice veteranı olmak lazım öyle bir oyun.

Yaz artık yaklaşıyor bende çok yakında yeni bir sistem alıyorum bu yüzden oynanacak uzun saatler saracak bir oyun arıyordum R6'yı alacağım ama Ultimate vs. indirimde değil.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı