Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Başlangıç Rehberi Önerisi

Lejax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: RTX 4060
CPU: Ryzen 7 7735HS
RAM: 24GB 4800 MHz DDR5
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi - Öğrenci
Bu oyunu yeni satın aldım. Girip baktım ama biraz karışık geldi açıkçası. Bildiğiniz, önerdiğiniz bir rehber var mı oyun ile ilgili?

Hocam düşük eloda bodoslama oynayın. Çünkü karşı taraf yavaş yavaş sakin sakin oynayacak (normalde oymanması gereken gibi) ancak karşısına bodoslama gelen birine tepki süreleri az olacaktır.

Elo yüksekse maç sonrası rakibi izlemen yeterli.

Hocam düşük eloda bodoslama oynayın. Çünkü karşı taraf yavaş yavaş sakin sakin oynayacak (normalde oymanması gereken gibi) ancak karşısına bodoslama gelen birine tepki süreleri az olacaktır.

Elo yüksekse maç sonrası rakibi izlemen yeterli.
Hocam oyunu yukarıda dediğim gibi "yeni" satın aldım. Oyun bilgim sıfır. Tuşları bile adam akıllı bilmiyorum o derece. O yüzden başlangıç rehber arıyorum zaten.

Bu oyunu yeni satın aldım. Girip baktım ama biraz karışık geldi açıkçası. Bildiğiniz, önerdiğiniz bir rehber var mı oyun ile ilgili?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İngilizceniz varsa çok güzel akar bu video hocam çok bilgilendirici.

Hocam oyunu yukarıda dediğim gibi "yeni" satın aldım. Oyun bilgim sıfır. Tuşları bile adamakıllı bilmiyorum o derece. O yüzden başlangıç rehber arıyorum zaten.

İlk başlarda kendine birkaç operatör seç zamanla diğerlerine geç ki hepsini dene hangisiyle oynamak sana daha zevk verdiyse ondan devam et.main: Pulse: )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İngilizceniz varsa çok güzel akar bu video hocam çok bilgilendirici.
Teşekkür ederim hocam. Bir de oyunun öğretici modu yok mu? Girer girmez bir maça soktu beni hiçbir şey öğretmeden.

Yeni başladığınız için zaten 50 seviyeye kadar ranked giremiyorsunuz. Oyundaki en önemli şey aslında mapleri düzgün bilmek. Ranked açılana kadar mapleri öğrenmeye çalış. Karakterleri, mapleri ve oyunun genel mantığını çözene kadar bol bol öleceksiniz hazırlıklı olun. Reembey gibi youtube kanallarını izleyebilirsin öğretici videoları vardı diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı