Tom Clancy's Rainbow Six: Siege gecikme ve FPS sapması

Femtopat
Daha fazla  
Oyunumda bir anda Gecikme-FPS-Sapma sorunu oluşmaya başladı oyun donup geri geliyor kaç haftadır böyle oyunu oynayamıyorum 1.maç da sıkıntı yok ama 2.maç a geçince başlıyor bu problem sebebi veya çözümü nedir internete baktım ama pek bir şey bulamadım bu sorunla ilgili.

Son düzenleme:
Yok reis bulamadım çözümünü
5 saniye donuyor düzeliyor değil mi? Benim arkadaşımda aynı sorun vardı. Oyun dosyalarına girip mevcut konumu değiştirip düzeltiyordu. Nasıl yapıyordu tam bilmiyorum ama bir bakmanızı öneririm. (Son güncellemeyle birlikte işe yaramıyor demişti, ama yinede bir bakın.)

Oyunumda bir anda gecikme-FPS-sapma sorunu oluşmaya başladı oyun donup geri geliyor kaç haftadır böyle oyunu oynayamıyorum 1.maç da sıkıntı yok ama 2.maç a geçince başlıyor bu problem sebebi veya çözümü nedir internete baktım ama pek bir şey bulamadım bu sorunla ilgili.

Dostum sorunu çözebildin mi ayni sorun bende de var.

Sorun hard diskte diye düşünüyorum. Birkaç kişiden duydum hard disk R6 için uygun değil deniyor. SSD lazım bu oyun. İçin ben aynı işlemi yaptım SSD aldım. Sorun çözüldü oyun hard diski desteklemiyor.

Bende SSD kullanıyorum bilmiyorum neden oluyoe.

Bende SSD kullanıyorum bilmiyorum neden oluyoe.

Yeni birim D ye yüklü ondan olabilir mi sytem 64 oldugu dosya.

Şimdi C ye indirip deneyeceğim 19GB boş yer kaldı oyun silip yer acayım mı 30 GB flan.

Sorun hard diskte diye düşünüyorum. Birkaç kişiden duydum hard disk R6 için uygun değil deniyor. SSD lazım bu oyun. İçin ben aynı işlemi yaptım SSD aldım. Sorun çözüldü oyun hard diski desteklemiyor.

Sorun yukledigim alanmis simdi arada 3 4 Mac'ta bir oluyor o da 1 kere oluyor teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 17113035542777417259616757140184.jpg
    17113035542777417259616757140184.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:

Geri
Yukarı