Tom Clancy's Rainbow Six: Siege görüntü ayarları kaydolmuyor

saul g00dman

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kaç kere oyundan çıkıp girdim bilmiyorum. Oyun grafik ayarlarını kendi isteğime göre ayarlıyorum ardından oyundan çıkıp tekrar girdiğimde oyunun grafikleri sıfırlanmış en yüksek halde oluyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar, kaç kere oyundan çıkıp girdim bilmiyorum. Oyun grafik ayarlarını kendi isteğime göre ayarlıyorum ardından oyundan çıkıp tekrar girdiğimde oyunun grafikleri sıfırlanmış en yüksek halde oluyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kullandığın antivirüs "Fidye yazılımına karşı koruma" ayarı bazen dosyalara veri yazılmasını önlüyor.
Zamanında Windows Defender bu ayarını açmıştım. İnternetten yüklediğim kurulum dosyaları çalışmıyordu.
Antivirüs ayarlarını kontrol et. Belgelerim dosyasının güvenlik izlinlerini kontrol et.
(Alıntı)

Lütfen şu dizine ilerleyin
Belgeler>MyGames>Rainbow Six - Siege>(içinde uzun isimli bir klasör olacak)>GameSettings.ini

Bu dosyayı not defteri ile düzenleyin istediğiniz ayarları buradan ayarlayın kaydedin ve çıkın. Sorun devam ederse tekrar aynı dosyayı not defteri ile açın ayarlarınızı tekrar yapın bu sefer dosyayı kaydettikten sonra dosyaya sağ tıklayın özellikleri seçin açılan pencerede Genel sekmesinde yer alan Salt okunur seçeneğini işaretleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı