Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de sadece ranked modda kasma

Ali Kazdal

Centipat
Herkese selamlar.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de sadece ranked maçlarda kasan bir oyunum var canlı desteğe yazdım klasik yönetici olarak çalıştır dediler gene de olmadı casual veya oyunla gelen etkinliklerde 100 FPS üstü alıyorum. Acaba sistemim mi yetmiyor deyip ayarları düşürünce FPS daha da yani 666 saatim var son 200 saattir yaşıyorum bu sorunu.

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
  • GTX 950.
  • 1TB HDD.
  • 500W PSU.
  • i5 7500.
  • 8 GB tek slot RAM.

Herkese selamlar.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de sadece ranked maçlarda kasan bir oyunum var canlı desteğe yazdım klasik yönetici olarak çalıştır dediler gene de olmadı casual veya oyunla gelen etkinliklerde 100 FPS üstü alıyorum. Acaba sistemim mi yetmiyor deyip ayarları düşürünce FPS daha da yani 666 saatim var son 200 saattir yaşıyorum bu sorunu.

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
  • GTX 950.
  • 1TB HDD.
  • 500W PSU.
  • i5 7500.
  • 8 GB tek slot RAM.

Oyun her gelen Update ile daha kötü oluyor. Yeni gelen etkinlikte FPS'im 40'ı geçmiyordu fix yaması geldi düzeldi. (Bu arada Vulkan ile oyna)

Oyun her gelen Update ile daha kötü oluyor. Yeni gelen etkinlikte FPS'im 40'ı geçmiyordu fix yaması geldi düzeldi. (bu arada Vulkan ile oyna)

İşlemcimin iyi olmasına rağmen Vulkan normalden daha da fazla düşürüyor RAM'den kaynaklı darboğaz galiba.
Oyun her gelen Update ile daha kötü oluyor. Yeni gelen etkinlikte FPS'im 40'ı geçmiyordu fix yaması geldi düzeldi. (bu arada Vulkan ile oyna)

Ubisoft 2 sezondur oyunu bozuyor üzücü.
Arka plan uygulamalarını kapatıp dener misiniz? Ya da dosyaları doğrulayın.

Arka planda hiçbir şey açık değil format da denemiştim virüs olma ihtimaline karşi antivirüs bile kapalı +
Dosyaları doğruladım 5 adet dosya yeniden indirildi 15GB FPS düzelmedi.
8 GB RAM üzmeye başladı son zamanlarda.

:/

Geri
Yukarı