Tom Clancy's THE Division 2 13 TL!

Aşırı başarısız bir oyun. Online combat sistemi çok kötü, sadece hikayesi için de alınacak bir oyun değil. Oyunu kapatıp Division 1'e güncelleme getirmeye devam etseler daha iyi olur gerçekten. O derece. Hele 1'i oynadıysanız hiç sevmeyeceksiniz 2'yi.

Aşırı başarısız bir oyun. Online combat sistemi çok kötü, sadece hikayesi için de alınacak bir oyun değil. Oyunu kapatıp Division 1'e güncelleme getirmeye devam etseler daha iyi olur gerçekten. O derece. Hele 1'i oynadıysanız hiç sevmeyeceksiniz 2'yi.
Bende Steam de 1 de var ama oynayamıyorum. PC değişikliği yaptım ve bir daha açamadım. Onu da yazsam yeri var yani.

Looter Shooter seviyorsanız alın geçin 13 TL'ye AAA oyun indirime giriyor kıllısını arıyorsunuz.
Aynen öyle. 13 TL'ye güzel indie oyun bile bulunmuyor. Daha çıkalı 1 yıl bile olmamışken böyle grafikli oyunu 13 TL'ye alabilmek çok güzel. Şöyle 5-10 saat oynasam bile kendisini fazlasıyla amorti etmiş oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı