Tom Clancy’s The Division vs Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Kesinlikle Rainbow Six. 616 saat oynadım hala oynamak istiyor canım bir de bu sadece orjinalde oynadığım. Satın almadan önce yaklaşık 5 ay boyunca crack sürümünde oynamıştım. Çoğu kişi arkadaşsız zevk alınamaz diyor. Ne kadar doğruysa da o kadar yanlış. Arkadaşla evet çok daha zevkli ama arkadaşsız da çöp değil.

Rainbow Six Siege ama Oyun seni soyuyor.Para yatırmadanda oynarsın ama ben üşengeç olduğum için 105 TLlik DLC satın aldım
Aynen öyle. Açıkçası ben üşengeçlik etmedim ve aylarca verdiğim uğraş sonunda tüm operatörleri açmış bulunmaktayım. Para verenlerle aramda 1 skin ve 1 charm haricinde hiç bir farkım yok.

Bana sorsanız Division, ben CS:GO ve R6 tarzı oyunlara pek ısınamıyorum. R6'i alıp 10 saat oynadım bir daha da oynamadım. Division 83 saat oynadım ama o da bir yerden sonra sıkıyor, Dark Zone'da bile belli seviyeden sonra tek başına oynayamıyorsun adamlar grup halinde geziyorlar sen Drop Point'de beklerken seni öldürüyorlar itemlarını alıyorlar. Onu da bırakma sebebim buydu açıkçası.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı