Tom Clancy’s The Division vs Tom Clancy's Rainbow Six Siege

FPS tarzını ve taktiksel oyunu seviyorsanız alabilirsiniz.

The Division'u büyük bir umutla almıştım, çok sıkıcı geldi. İade ettim. R6'da 300 saatim var. FPS + taktik seviyorsanız bayılacağınız bir oyun. CS:GO gibi ''RUSH B MY FRIEND'' oyuncuysanız size gitmez ama. Taktik isteyen bir oyun.
Rainbow Six Siege oynayayım dedim bugün girdim bir baktım gerçekten güzelmiş. 2 ay önce gelen 10 GB güncellemeyi atmadığım için oynayasım gelmemişti. Operatörleri açması da çok zor değil Starter Edition'da. Önerebilirim.

Bu dediğiniz olay genellikle düşük rütbelerde oluyor.

Bu arada Rainbow için arkadaşa ihtiyacım var beraber oynayacağımız. Tek başına sıkıcı oluyor oyun.

Bu dediğiniz olay genellikle düşük rütbelerde oluyor.

Bu arada Rainbow için arkadaşa ihtiyacım var beraber oynayacağımız. Tek başına simic oluyor oyun.
Dalgasına yazdım onu zaten :) Aynen, R6 için mikrofonlu arkadaşlarınız varsa çok daha zevkli olur. Oyunda info vermek çok önemli. Oynayabiliriz bir ara.

CS:GO'dan geçen çoğu kişi seviyor genelde. Sen de CS:GO'dan sonra deneyince güzel gelmiştir.
Başka oyunlara bakıyorum. CS:GO son 2 aydır arkadaşım olmadan hiç oynamadım. 1000 saate yaklaşınca ufaktan sıkmaya başladı. Fortnite, PUBG, R6, The Elder Scrolls Online oynuyorum son zamanlarda. Oyun kalmadı bildiğin. Gitarla uğraşmaya başladım PC'den sıkılınca.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı