Tomb Raider 2013 Çince oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

Reelx85

Decapat
Daha fazla  
RAM
DDR 6
Ekran kartı
NVİDİA GEFORCE GTX 1660 Tİ
Anakart
İNTEL
İşlemci
RYZEN 3 3100
Merhabalar. Steam üzerinde kurduğum Tomb Raider 2013 İngilizce kurmama rağmen Çince açılıyor. Türkçe yama da kuruyorum ama hiçbir şekilde değişmiyor. 2 kere oyunu sildim tekrar yükledim ama değişen hiçbir şey olmadı. Varsa bu işin çözümü, tavsiye verirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Steam üzerinde kurduğum Tomb Raider 2013 İngilizce kurmama rağmen Çince açılıyor. Türkçe yama da kuruyorum ama hiçbir şekilde değişmiyor. 2 kere oyunu sildim tekrar yükledim ama değişen hiçbir şey olmadı. Varsa bu işin çözümü, tavsiye verirseniz çok sevinirim.
Yüklemeden önce dil soruyordu galiba. İngilizce seçmeniz lazım. Ayrıca oyunu açtıktan sonra türkçe yamanın aktif olması için dil ayarlarından Polish seçmeniz lazımdı diye hatırlıyorum açılır açılmaz türkçe olmuyor yani.

Yüklemeden önce dil soruyordu galiba. İngilizce seçmeniz lazım. Ayrıca oyunu açtıktan sonra Türkçe yamanın aktif olması için dil ayarlarından Polish seçmeniz lazımdı diye hatırlıyorum açılır açılmaz Türkçe olmuyor yani.

Senın dedıgın hangı yama polish seçtim hala İngilizce ve ayarlardan Türkçe seçeneğide yok

Ben oyunçeviri'den kurmuştum gayet de kusursuzdu. Şimdilerde bilemeyeceğim, zira uzun süre oldu oynayalı.

Bende dedıgın gibi önceden rahat bir şekilde oynuyordum fakat şu an Türkçe olmuyor güncelleme geldı oyuna sanırsam!

Yeni konular

Geri
Yukarı