Tomb Raider Türkçe Yamanın Çalışmaması

Daha fazla  
Tomb Raider'ı Steam üzerinden indirdim ve oyunceviri.com'dan indirdiğim yamayı kurdum ama oyunu açtığımda yama falan yoktu. Sonra yamayı kaldırdım ve oyunu doğruladım yaklaşık 3 GB dosya doğruladı ve yamayı tekrar kurdum ama durum hala aynı.. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tomb Raider(2013)'den bahsediyor olabilir.

Tomb Raider'ı Steam üzerinden indirdim ve oyunceviri.com'dan indirdiğim yamayı kurdum ama oyunu açtığımda yama falan yoktu. Sonra yamayı kaldırdım ve oyunu doğruladım yaklaşık 3 GB dosya doğruladı ve yamayı tekrar kurdum ama durum hala aynı.. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eğer Tomb Raider(2013) ise ben kurmuştum yamayı ve olmuştu. Siz yamayı doğru şekilde kurduğunuza emin misiniz acaba? YouTube'de videoları mevcut. Oradan bakabilirsiniz.

Tomb Raider 2013 ise bende kurdum ve gayet sağlıklı bir şekilde çalışmıştı. Oyun içerisindeki ayarlardan dil seçeneğini Türkçe olarak değiştirdiniz mi? Otomatik olarak Türkçe seçili açılmaz oyun.

Tomb Raider 2013 ise bende kurdum ve gayet sağlıklı bir şekilde çalışmıştı. Oyun içerisindeki ayarlardan dil seçeneğini Türkçe olarak değiştirdiniz mi? Otomatik olarak Türkçe seçili açılmaz oyun.
Tomb Raider(2013)'den bahsediyor olabilir.

Eğer Tomb Raider(2013) ise ben kurmuştum yamayı ve olmuştu. Siz yamayı doğru şekilde kurduğunuza emin misiniz acaba? YouTube'de videoları mevcut. Oradan bakabilirsiniz.

Evet Tomb Raider 2013 kusura bakmayın tam ismi yazmamışım dediğim gibi kurdum ama gelmedi ayarlardan da kontrol ettim türkçe seçeneği yoktu ve yamayı kaldırıp tekrar açmayı denediğimde ise oyun açılmadı tekrar dosyaları doğruluyor şu an.

Bir şey diyeceğim benim oyunum orijinal değil torrentten indirdim ve oyunceviri. Comdan yamayı kurmaya çalıştığımda şöyle bir hata veriyor resimde gözüküyor zaten sizce ne yapmalıyım biri beni aydınlatsın!

Dosya Ekleri

• .olmuy.PNG
    .olmuy.PNG
    44,4 KB · Görüntüleme: 46

Geri
Yukarı