Tonguç dershane mi Doping hafıza mı?

Woaax

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben bu sene LGS'ye gireceğim. Sizce tonguç dershanesi mi Doping Hafıza mı? Online dershaneye gidip dershane kütüphanesine kayıt olacağım. Birnevi etüt. Başka Online dershane öneriniz var mı? Hayırlı akşamlar.

Hiçbiri. 8. sınıf dersleri için neden etüt alasınız ki? Ortaokulda 3 sene yatmış olsanız bile bu sene tüm eksikler kapanır.

Hocam dershane şart ya.
İnan bana değil. Bir abin olarak söylüyorum, harbiden değil. Üniversite sınavı için bile dershane şart değil. Etrafındaki bütün uyaranları ortadan kaldırıp adam akıllı ders çalıştığın sürece sınavlar herkes için çocuk oyuncağı.

İnan bana değil. Bir abin olarak söylüyorum, harbiden değil. Üniversite sınavı için bile dershane şart değil. Etrafındaki bütün uyaranları ortadan kaldırıp adamakıllı ders çalıştığın sürece sınavlar herkes için çocuk oyuncağı.

Ben yardımcı olarak gidecegim abi. Para tuzağı mi diyorsun kısaca.

Ben yardımcı olarak gidecegim abi. Para tuzağı mi diyorsun kısaca.

Bu ülkede tüm özel eğitim kurumları para tuzağıdır. Sırf para için fazla net yapmanızı istemezler sizin kaydınızı lisede bile alabilmek için. İçini bilen biri olarak söylüyorum. Doping Hafıza falanda gözünüzü boyamak için reklamlar yapan firmalardır. Dershaneye gitmek yerine güzel kaynaklar alıp çalışın. Hiçbir dershaneye gitmeden gayet iyi bir sonuç yaptım ben LGS'de. Üstüne LGS aşırı batırmazsanız en önemsiz okul sınavıdır.

Geri
Yukarı