Top getirilmezse disiplin cezası verilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dante3483

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Cuma günü futbol oynuyorduk, topu diktim, okuldan dışarı çıktı. Beden hocası da gördü dedi ki Pazartesine top getirmezsen disipline gidersin dedi. Disipline gider miyim, gidersem ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoca sizi tehdit etmiş. Getirmeyin eğer ki zorlarsa dilekçe yazın.

Merhaba arkadaşlar, Cuma günü futbol oynuyorduk, topu diktim, okuldan dışarı çıktı. Beden hocası da gördü dedi ki Pazartesine top getirmezsen disipline gidersin dedi. Disipline gider miyim, gidersem ne olur?

Kaçıncı sınıfsın vedeki yanlışlıkla gitti param yok gibi şeyler uydur ben okulda iken kırılmadık cam bırakmamıştım ortaokulda hocalar parayı öde falan diyordu ailem gelmişti yanlışlıkla camı topu vurup camı kırmıştım parayı ödememişti ailem beden hocası sözlüme 60 60 girmişti yani bir şey olmaz.

Alma dostum, okulların bütçesi var. 1 top da alıversinler yani. Kaldı ki halı saha yoksa sizin top oynamamanız gerekiyor mantıken. Okulda halı saha yok, suçlusu siz değilsiniz.

Zaten kolej abi bence de kendileri alsın.

Muhtemelen ortaokulsun. Topu dikince direkt normalde topu almak için salmaları lazım ama saçma şekilde seni göndermememişler. Pazartesi bence verme eğer seni topu almaya salmadılarsa kendini savunursun bir şekilde. Muhtemelen sana bir şey demezler, yeni top al derler. Olacak şey sadece bu kardeşim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen ortaokulsun. Topu dikince direkt normalde topu almak için salmaları lazım ama saçma şekilde seni göndermememişler. Pazartesi bence verme eğer seni topu almaya salmadılarsa kendini savunursun bir şekilde. Muhtemelen sana bir şey demezler, yeni top al derler. Olacak şey sadece bu kardeşim.

Evet.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı