Topladığım sistem hakkında görüşleriniz

Bütçe
25000

kinqdevil

Centipat
Merhaba arkadaşlar sadece CS:GO için bir sistem topluyorum kararsız kaldığım tek konu kasa. Bu konuda yardıma ihtiyacım var, aldığım parçalar:

Anakart: ASUS ROG STRIX Z490 G GAMING bunu aldım.
RAM: Corsair Vengeance LGP Pro 3600 MHz bunu aldım.
SSD: Samsung 500 GB 970 Evo mvme 2.0 bunu aldım.
İşlemci: Intel i7 10700K alacağım.
Ekran kartı 3000 serisinden birisi.
Monitör BenQ XL2546 bunu aldım.
Güç kanağı Corsair RM serisi 750W.
Sıvı soğutma olarak Corsair Hydro serisi H150I PRO düşünüyorum seçtiğimiz kasalar. Bu uyacak mı onu da bilmiyorum

Kasa olarak CM H500 Corsair iCUE 4000X düşündüklerim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
10700K ve o anakart yerine B550 Aorus Elite ve Ryzen 7 5700X alınabilir. Tabii sistem geliştirmeye kapalı olur ayrı mesele. Geliştirme için Intel tercih edilebilir. Soğutucu olarak ne düşünüyorsunuz? K serisi işlemcilerde soğutucu çıkmıyor.

20 bini geçiyor kardeşim
10700K ve o anakart yerine B550 Aorus Elite ve Ryzen 7 5700X alınabilir. Tabii sistem geliştirmeye kapalı olur ayrı mesele. Geliştirme için Intel tercih edilebilir. Soğutucu olarak ne düşünüyorsunuz? K serisi işlemcilerde soğutucu çıkmıyor.
Anakartı aldım usta işlemci olarak intel düşünüyorum ryzene pek sıcak bakmıyorum

Merhaba arkadaşlar sadece CS:GO için bir sistem topluyorum kararsız kaldığım tek konu kasa. Bu konuda yardıma ihtiyacım var, aldığım parçalar:

Anakart: ASUS ROG STRIX Z490 G GAMING bunu aldım.
RAM: Corsair Vengeance LGP Pro 3600 MHz bunu aldım.
SSD: Samsung 500 GB 970 Evo mvme 2.0 bunu aldım.
İşlemci: Intel i7 10700K alacağım.
Ekran kartı 3000 serisinden birisi.
Monitör BenQ XL2546 bunu aldım.
Güç kanağı Corsair RM serisi 750W.

Kasa olarak CM H500 Corsair iCUE 4000X düşündüklerim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tavsiyem bu işlemciyi al 4 çekirdek daha fazla ve ön bellek daha yüksek, MHz'e çok takılma 4.5'ün üstü her türlü işini görür.
İşlemci için sıvı soğutucu al.
Hatta Ryzen 7 yetecekdir. Bütçeni ekran Kart'a ayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı