Topladığım Sistem Parçaları Uyumlu mu?

Eutnewsk

Decapat
İyi günler herkese. Kendi çapımda bilgisayar topladım arkadaslar. Amacım Forza Horizon 4, Red Dead Redemption 2 tarzı oyunları akıcı bir şekilde oynamak. Bu parçalar birbiriyle uyumlu mudur, 550 wat güç kaynağı yeterli midir? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

CORSAIR CARBIDE SERİSİ SPEC-DELTA 80PLUS 550W RGB FANLI MidT ATX SİYAH KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Sakın düz GTX 1650 almayın. Çok kötü bir karttır paranıza yazık olur. GTX 1650 SUPER alın. İşlemci olarak Ryzen 5 3600 öneririm. Intel düşünmeyin, 9400F almayın, işlemciye yük binen oyunlarda yetersiz kalacaktır. 550 Watt güç kaynağı sisteminiz için yeterlidir.

Sakın düz GTX 1650 almayın. Çok kötü bir karttır paranıza yazık olur. GTX 1650 SUPER alın. İşlemci olarak Ryzen 5 3600 öneririm. Intel düşünmeyin, 9400F almayın, işlemciye yük binen oyunlarda yetersiz kalacaktır. 550 Watt güç kaynağı sisteminiz için yeterlidir.
Youtube'den benchmark testlerine baktım cidden fps farkı var. Peki bu iyi midir?

Bir süre sonra RAM vs HDD eklersin efso sistem olur. Bir süre sonra işlemcini satıp 3600 gibi güçlü bir işlemciye geçersen çok daha iyi olur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı