Topladığım sistem uyumlu mu?

Samed Karaca

Hectopat
Yer
İstanbul
.
.
.
.

Arkadaşlar ben yeni bir sistem toplayacağım yukarıdaki parçaların hepsi birbirine uyuyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel de o ekran kartı o parayı hiç hak etmiyor. Onun yerine 200-400 TL daha fazla verip 1660 Super almak güzel olur. Eğer ki bütçe bu kadar diyorsan, daha uygun fiyatlı ekran kartlarına bak.

Sistem güzel parçalar uyumlu fakat Vatan'dan almak yerine farklı sitelerden alırsan daha ucuza getirirsin. Ve de RX 580 yerine GTX 1650S de alabilirsin. Veya Galax GTX 1660S de alabilirsin 1700 - 1800 TL falan.

.
.
.
.

Arkadaşlar ben yeni bir sistem toplayacağım yukarıdaki parçaların hepsi birbirine uyuyor mu?

Parçalar uyumlu ama PSU'yu değiştirmeni öneririm ve RAM'leri 3200 MHz alırsan iyi olur. Bütçeni artırarak ekran kartını 1660 Super almanı öneririm. Bu model indirimde alınabilir.

.
.
.
.

Bütçen nedir?
Bütçeni 340 TL falan daha artırıp aşağıdaki sistemi almanı öneririm.

.

.

.

.

.

Bu şekilde 5021, 32 TL yapıyor.

Son düzenleme:
Böyle daha iyi oldu:

Kasa ve PSU bütçeyi aşıyorsa:

Doğru üstad sonradan fark ettim. Bu arada Sharkoon kasa aldım ben de. İncelemerine baktım ve hava akışı olsun, farklı bağlantı senaryoları olsun gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı