Ücretsiz Toplam değeri 274 TL olan 2 oyun Epic Games Store'da ücretsiz

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Toplam Steam değerleri 274 TL olan iki oyun saat 18:00'den itibaren bu hafta boyunca Epic Games Store'da ücretsiz.
bu haftanın ilk bedava oyunu Steam'de 175 TL'den alıcı bulan adios. Adios (Epic Games) bu haftanın ikinci bedava oyunu Steam'de 79 TL'den alıcı bulan Hell is Others

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplam Steam değerleri 274 TL olan iki oyun saat 18:00'den itibaren bu hafta boyunca Epic Games Store'da ücretsiz.
Bu haftanın ilk bedava oyunu Steam'de 175 TL'den alıcı bulan adios. Adios (Epic Games) bu haftanın ikinci bedava oyunu Steam'de 79 TL'den alıcı bulan Hell is Others

Adamlar her hafta ücretsiz oyun veriyorlar hala nefret edenler var.

Nefret etmesem de nefret edenleri anlayabiliyorum. Uygulamanın açılması çok uzun sürüyor. Bazen anlamsız şekilde oturumdan çıkıyor ve uğraştırıyor.

Hâlâ nefret edenler var.

Hiç kimse eleştirilmez değildir, şunu kabullenin artık ve bedava oyunları da babasının hayrına vermiyor adamlar. Oyunlar fena değil gibi duruyor hocam, kütüphaneye ekledim. Teşekkürler, ara sıra oynamalık oyunlar gibi duruyor. Epic Games, bedava ya da indirimli oyun dağıtmasa kaçınız kullanır şu rezil Launcher'i?

Uygulama nasıl geç açılıyor anlamıyorum bende Epic Steam ile aynı sürede açılıyor. Haydi belki en fazla 2-3 saniye geç açılıyordur. Epic geç açılıyor diyenlerde herhalde 4 GB RAM var PC'lerinde.
16GB RAM, 1TB m.2 ssd ve 200mbps/20mbps internet sahibiyim hocam. Steam ile Epic bende mümkünatı yok aynı sürede açılmıyor.

Unreal Engine muazzam bir şey olsa da onunla launcher yapılmayacağını fark edemeyen bir firmadan bahsediyoruz. Launcher ile alakalı kim ne derse desin haklı.

Hiç kimse eleştirilmez değildir, şunu kabullenin artık ve bedava oyunları da babasının hayrına vermiyor adamlar. Oyunlar fena değil gibi duruyor hocam, kütüphaneye ekledim. Teşekkürler, ara sıra oynamalık oyunlar gibi duruyor. Epic Games, bedava ya da indirimli oyun dağıtmasa kaçınız kullanır şu rezil Launcher'i?

Daha iyisini yapmanızı bekliyorum ayrıca eleştirmeyin yazmıyor orada hala nefret edenler var diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir dakika, şimdi adamları eleştirdiğim için yeni Launcher mi yapmak zorundayım? Bu nasıl düşünce şeklidir? :D Epic Games kullanıcısı olarak beğendiğim, beğenmediğim tarafını belirtiyorum ve tepki gösterilmediği ya da eleştirilmediği sürece de bir sorun düzelmez. Kullanıcıları olarak tepkimizi göstermemiz gerekir, bedava oyun verdikleri için tapmamamız gerekir. @Vavien.'in yorumu her şeyi özetlemiş zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı