Ücretsiz Toplam değeri 274 TL olan 2 oyun Epic Games Store'da ücretsiz

Toplam Steam değerleri 274 TL olan iki oyun saat 18:00'den itibaren bu hafta boyunca Epic Games Store'da ücretsiz.
bu haftanın ilk bedava oyunu Steam'de 175 TL'den alıcı bulan adios. Adios (Epic Games) bu haftanın ikinci bedava oyunu Steam'de 79 TL'den alıcı bulan Hell is Others
İndirmeye değer oyunlardan değiller bence.

Çöpic Games.

Adı sanı bilinmedik Indie yapımları ücretsiz veriyor diye halen daha Epic Games'i sevenler var. Ayrıca Launcher'ı yıllardır çok kötü, beleş oyun vereceğine Launcher'ı bir düzeltse keşke.
Açılmak bilmeyen launcher indirme hızının aşırı düşük olması vb ne kadar çöp bir launcher olduğunu belli ediyor. Sırf tanınmak için bedava oyun veriyorlar.

Çöpic Games.

Adı sanı bilinmedik Indie yapımları ücretsiz veriyor diye halen daha Epic Games'i sevenler var. Ayrıca Launcher'ı yıllardır çok kötü, beleş oyun vereceğine Launcher'ı bir düzeltse keşke.
Adamların amacı o zaten çıkıp söylediler bilinmeyen kaliteli bağımsız oyunları tanıtmak için yapıyoruz diye. Zaten sürekli bedava oyunlar veriyorlar ne bekliyorsun onu da anlamadım. Bu güzel de bir şey hani ben hiç bilmediğim harika oyunlar keşfettim Epic Games'in sayesinde.

Birde altı üstü bir launcher yani bunun bile fanı/hateri olabiliyorsunuz ya pes gerçekten.

Arkadaşlar konu Steam //epic tartışmasına dönmüş ben bu konuyu insanlar oyunları hesaplarına eklesin diye açtım siz Launcher tartışması çevirin diye değil uzatmayalım gereksiz yere lütfen.

O zaman herkes launcher oluştursun firmalarla anlaşıp oyun satsın. Sizce böyle bir durumda Steam seviyesine erişilebilmesi için ne yapabilirsiniz? Ürünü ucuz satmadıktan, bedava ürün vermedikten ya da özel kuponlar sağlamadıktan sonra (Tabi sadece sizin launcherınıza özel oyunlar da ekleyebilirsiniz.) insanlar Steam duruken sizden niye ürün satın alsın. Steam senelerdir kullanılan, güvenli, kullanışlı ve en fazla kullanıcıya sahip launcher sonuçta.

Steam zaten kendini kanıtladı ama bizim gibi fakir ülkeler için Epic de büyük şans. İndirimleri ve bedava oyunları olmasa ancak malum yollardan oynardınız AAA oyunları bunu da unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı