Toplama bilgisayar mı yoksa marka bilgisayar mı?

RegoslaX

Decapat
Daha fazla  
Evet dostlar sistem almayı düşünüyorum ama toplama bilgisayar mı yoksa marka bilgisayar mı almalıyım bilmiyorum. Sizce toplama bilgisayar mı yoksa marka bilgisayar mı hangisini seçtiyseniz nedenini de belirtirseniz sevinirim.

Toplama bilgisayar. Çünkü marka bilgisayarda istemediğin bir parça olabilir. Ama toplama bilgisayarda tüm parçaları kendin seçiyorsun.

Toplama her türlü daha iyi oluyor. Marka bilgisayar önermiyorum. Toplamada bütün her şeyi istediğiniz şekilde ve görerek alıyorsunuz.

Evet dostlar sistem almayı düşünüyorum ama toplama bilgisayar mı yoksa marka bilgisayar mı almalıyım bilmiyorum. Sizce toplama bilgisayar mı yoksa marka bilgisayar mı hangisini seçtiyseniz nedenini de belirtirseniz sevinirim.

Genelde toplama daha mantıklı ama hazır sistemlerde de fiyatı iyi olanlar var.

Bütçeye göre değişir bence. Genel olarak toplama tercih ediyorum ben, daha garanti oluyor, hazır sistemlerin çoğunda PSU gibi önemli parçalara ve kasa seçimine önem verilmiyor.

toplama bilgiseyar cevabım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabi ki toplama. Marka PC'lerde i7 deyip kaç yıllık ekran kartını saklıyorlar ya da garantisi biziz cümlesine kandırıyorlar. Marka PC asla alınmaz.

Toplama. Parçaları ben seçiyorum, daha ucuz, bilgisayar toplamasını severim. Garanti olayı falan derseniz, parçaları zaten güvenilir firmalardan alırsanız bilgisayara olan zararı da karşılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı