Toplama bilgisayarda ilk açılışta neler yapılmalı?

Herkese cevaplar için teşekkürler. Bios'u resetlemek için anakartın üzerinde 25 kuruş büyüklüğünde pile benzer bir şey var onu çıkartmam birkaç dakika bekletmem yeterli midir?
BIOS'a girip Set to default (Genelde F5 tuşudur) ile resetleyebilirsiniz. Pili çıkartmanıza gerek yok.

Peki ben birkaç güne toplama PC alcam orda toplayıp Windows 10 kuracaklar peki Biosu da güncelleyecekler mi acaba.
Aldığınız yere bağlı olarak değişir ama genel olarak düşünmek gerekirse uğraşacaklarını sanmam. Siz en iyisi alınca tekrar kontrol edin.

Montajlama kısmında zaten gerekli testler yapılıyor sorun çıkacağını sanmam. He güncelleme varsa Bios ile güncellerim gene de fakat gincellemesem bile sorun çıkacağını düşünmüyorum.

Montajlama kısmında zaten gerekli testler yapılıyor sorun çıkacağını sanmam. He güncelleme varsa Bios ile güncellerim gene de fakat gincellemesem bile sorun çıkacağını düşünmüyorum.
Güncellememeniz sebebiyle yaşayabileceğiniz sorunların çözümüdür güncelleme. Mümkünse güncellemenizi tavsiye ederim.

Arkadaşların dediklerini yaptıktan sonra güzelce arkana yaslanıp ekranı izleyerek yaptığın şeyin keyfini sürmek sana ruhsal ve psikolojik yönden mükemmel bir haz verecektir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı