Toplama PC Tavsiyelerinizi bekliyorum

Ama şu anki r9 290 da soğutması zayıfmış. Özel soğutmalısı ne zaman çıkar hocam bir bilginiz var mı? Bir de bana tam bir f/p monitör önerebilir misin? Anakart bildiğim kadarıyla baya iyi onda değişikliğe gerek yok gibi duruyor.

- - - Güncellendi - - -

@liphter kafama bide şöyle bir olay takıldı. 4670k yerine fx 9370 mi yapsam diye ne dersiniz hocam?

İşlemci soğutucusu al. Cooler Master Hyper 212X veya 212 Evo güzel seçenekler.

NOT: Alınması zorunlu değil. Eklenmesi gereken bir şey var mı diye sormuşsunuz, ondan söyledim.

Hakan Günay, evet şuan R9 290 alınmaz. Çünkü stok kartlar var piyasada. Özel tasarım kartlar en geç 3 hafta içerisinde stoklarda olacaktır. İşlemci konusuna gelince kesinlikle İ5 4670K alın.
9370 220 watt güç tüketiyor. İ5 4670K ise 85 watt. Bu da 9370 için çok iyi bir soğutucu almanız gerektiğini gösterir. Oyun performansı olarak 9370 belki biraz önde olabilir ama, kesinlikle 4670K yı tavsiye ederim.
Çünkü bi ara bende 9370 almayı düşünüyordum araştırınca vazgeçtim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı