Xbox Toplu Game Pass PC nasıl alınır?

WAQ_303

Hectopat
Xbox'a Game Pass'e yakın zamanda zam gelecekmiş. Ben de zam gelmeden en fazla ne kadar alabilirsem almak istiyorum. Nasıl yaparım, en fazla ne kadar alabilirim yardımcı olur musunuz?

Sıfır aboneliğin varsa 3 aylık alabiliyorsun. Üstüne 3 ay eklene eklene gidiyor mu denemedim. Deneyen bilgilendirsin.
Benim aboneliğim vardı, 36 aya tamamlanana kadar 1 aylık alımlarla sürdürdüm. 36 aya tamamladım.

Not: 3 ay ya da 6 ay ilk satın alım varsa alınıp, arkasından 1'er ay satın alımlarla 36 Ay'a tamamlanabilir gibi geliyor. Burada ki kritik nokta 6 ay alım var mı yoksa sadece 3 aylık mı? Ben de üyelik olduğu için 6 aylık aboneliği göremedim. Bunun hakkında fikrim yok.

Edit:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video dakika 5'ten sonra işini görecektir.

Yukarıdaki video eski. Bu açık kapatıldı. Sıfır aboneliğin varsa 3 aylık alabiliyorsun. Üstüne 3 ay eklene eklene gidiyor mu denemedim. Deneyen bilgilendirsin.
Benim aboneliğim vardı, 36 aya tamamlanana kadar 1 aylık alımlarla sürdürdüm. 36 aya tamamladım.

Not: 3 ay ya da 6 ay ilk satın alım varsa alınıp, arkasından 1'er ay satın alımlarla 36 ay'a tamamlanabilir gibi geliyor. Burada ki kritik nokta 6 ay alım var mı yoksa sadece 3 aylık mı? Ben de üyelik olduğu için 6 aylık aboneliği göremedim. Bunun hakkında fikrim yok.
Yukarıdaki video eski değil, güncel çekilmiş bir video.

Geri
Yukarı