Toprak ile Uriana arasında yaşanan olaylar

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Merhaba saygıdeğer üyeler. Bu içeriğimizde sizlere Toprak ile Uriana arasında yaşananları anlatmak istiyoruz. Oylama içeriğine aşağıdan ulaşabilirsiniz. @ToprakM bu olayın içerisindeki üye.
1685541913108.png
Günün birinde sunucuya Toprak adında birisi girdi. Bir süre sonra Uriana da giriş yaptı. Mucosoft, Uriana ile güzel bir şekilde eğleniyordu. Toprak, Mucosoft ile Uriana'yı eğlenirken görünce kendisi de bir şeyler yapıp ilgi çekmek istedi. Hemen Uriana'ya saldırmaya başladı. Ona çeşitli davalar açtı, onun bölgesini ele geçirmeye çalıştı ve bunun gibi pek çok olay gerçekleştirdi. Mucosoft ise bu olay karşısında gerekli adımları uygulayarak her 2 tarafı da korumaya çalıştı.

Yaşanan olaylardan birisini açıklamak istiyorum. Bir gün Toprak, Uriana'nın kurduğu şehrin adasına gider ve burada yer alan köprünün kenarında hak iddia eder. Yani eklenti ile claim atar. Uriana, bunu fark edince bize şikayet eder. Biz de bu durumun doğru olmadığını belirtip hemen yeni bir yasa çıkarırız. Buna göre oyuncuların arazilerinin ayrı olması yasaklanır. Bu sayede olay çözülür.

Peki ne oldu da Uriana ayrıldı? Toprak halen oynarken Uriana neden oyunu bıraktı? Uriana, hassas bir insan. Bizim amacımız adaleti uygulamak. Bir Discord sunucumuz var ve o sunucuda geri bildirim kanalı var. Bu kanalda geri bildirim bırakmak dışında yazı yazmak yasak. Uriana, yetkili bir kullanıcı. Kendisi üyeleri uyarmak adına geri bildirim kanalına mesaj atıyor. Yani geri bildirim bırakmıyor. Biz de ona ceza kesiyoruz. Bundan dolayı alınıp oyunu bırakıyor.

Toprak, ona bu zamana kadar bir sürü şey yapıyor. Oyunu bırakmıyor. Ben yasa ihlalinden dolayı ceza kestim diye alınıp oyundan ayrılıyor. Olay burada bitiyor.

Toprak Suriyeli sanırım, başkasının toprağına girip bir de hak iddia ediyor.
Aslında Toprak yasa dışı bir eylem gerçekleştirmiyor. Yasanın açığını bularak hareket ediyor. Uriana köprü yapmış. O köprünün yanını yani okyanusun üzerini alıp köprüye yapı ekliyor. Uriana da buna sinirleniyor.

Hocam 60 liraya 1 tane döner zor alınıyor.
Burada halen 30 liraya satanlar var.

Geri
Yukarı