Tor Browser ile maksimum anonimliği sağlama

Konsquent

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Uzun zamandır Tor Browser kullanıyorum ve forumlarda olan şeyler gerçekten ilgimi çekiyor fakat fazla yanaşamıyorum. Forumlarda DNS, MAC adreslerimi değişmemin gerektiğini okumuştum. Mülteci kaçakçılığı falan mı yapacaksın kardeşim demeyin, merak ettiğim ilgimi çeken konuları okuyamıyorum korkudan. Tam anonimliği sağlamam için ne gerekli söylerseniz çok mutlu olurum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

1llegal araştırma yapacaksan eğer VPN ve tor sana yeterli olur bence, fazla abartmaya gerek yok..

Merhaba. Uzun zamandır Tor Browser kullanıyorum ve forumlarda olan şeyler gerçekten ilgimi çekiyor fakat fazla yanaşamıyorum. Forumlarda DNS, MAC adreslerimi değişmemin gerektiğini okumuştum. Mülteci kaçakçılığı falan mı yapacaksın kardeşim demeyin, merak ettiğim ilgimi çeken konuları okuyamıyorum korkudan. Tam anonimliği sağlamam için ne gerekli söylerseniz çok mutlu olurum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
macchanger (yazım hatası yok ismi böyle) isimli bir Python uygulaması var.

Browser Extension değil de uygulama olan VPN kur. Sonra Tor Browser kur. Seni bulan hacker olursa bem datamı burada paylaşıyorum.
Kral tek yapmam gereken dediğin gibi VPN kurup Tor Browser kullanmam kulağa çok basit geliyor. Gireceğim siteler pekte iç açıcı değil. Paket olmak istemiyorum. Başka şeyler olmadığına emin miyiz? Ben en anonim olabileceğim seviyeye gelmek istiyorum.
macchanger (yazım hatası yok ismi böyle) isimli bir Python uygulaması var.
Anladığım kadarıyla sadece Linux için bu program. Windows kullanıyorum. Ha bir de VPN ile Tor Browser'ı kullanmak pek sağlıklı değil diye duymuştum sonuçta 3 sunucu ile beni istediğim siteye bağlıyor.

Kral tek yapmam gereken dediğin gibi VPN kurup Tor Browser kullanmam kulağa çok basit geliyor. Gireceğim siteler pekte iç açıcı değil. Paket olmak istemiyorum. Başka şeyler olmadığına emin miyiz? Ben en anonim olabileceğim seviyeye gelmek istiyorum.

Anladığım kadarıyla sadece Linux için bu program. Windows kullanıyorum. Ha bir de VPN ile Tor Browser'ı kullanmak pek sağlıklı değil diye duymuştum sonuçta 3 sunucu ile beni istediğim siteye bağlıyor.
Windows'ta çalışıyor. VPN ile Tor'u kullanın, cahil birisi söylemiştir onu. Ve o sitelerin isimlerini alabilir miyim? kurdistan.com falan mı? :)

İllegal iş çevirmiyorsanız korkulacak bir şey yok, VPN to tor kafiidir. Merak edilecek bir şeyi de yok, pislik çukurundan ibaret bir yer.

İllegal iş çevirmekten değil, nasıl bir yer olduğunu aklımda kestirebiliyorum, insanların el yapımı s*lah, uy*şturucu gibi şeyleri cidden yapıp yapmadığını merak ediyorum. Bir bakınıp deneyim edinmeyi isterim.

Windows'ta çalışıyor. VPN ile Tor'u kullanın, cahil birisi söylemiştir onu. Ve o sitelerin isimlerini alabilir miyim? kurdistan.com falan mı? :)

Forumlarda anonimlik hakkında açılan konularda VPN kullanmanın faydasız olacağını yazdığını görmüştüm. Başlığı açma sebebim bunu öğrenmek zaten. Sadece VPN'nin beni koruyabilmesi biraz saçma geliyor, bu adamlar ne kullanıyor?

Forumlarda anonimlik hakkında açılan konularda VPN kullanmanın faydasız olacağını görmüştüm. Başlığı açma sebebim bunu öğrenmek zaten. Sadece VPN'nin beni koruyabilmesi biraz saçma geliyor, bu adamlar ne kullanıyor?
Dinleme sen onları. Sadece Tor veya sadece VPN de yeter. Hatta yasaklı değilse dümdüz girersin. Fakat verilerin çalınabilir.

Dinleme sen onları. Sadece Tor veya sadece VPN de yeter. Hatta yasaklı değilse dümdüz girersin. Fakat verilerin çalınabilir.
.onion sitelerine gireceğim. Dediğim gibi korktuğumdan pek fazla şey açamadım. Sadece en popüler Türk alışveriş linklerine ve Forumlarına bakındım. Bilmedigim linkleri çekinmeden açabilmenin yollarını arıyorum. Verilerin çalınması konusunu biraz açar mısınız?

Geri
Yukarı