Tor'dan yanlışlıkla illegal bir siteye girmek

Bu tarz yüzeysel siteler genelde keriz tokatlama amaçlı açıldığı için, clickbaitten başka bir işlevi yoktur. Videonun tamamı için para istemeleri ve sadece paranı alıp yollarına bakmaları muhtemel bir senaryo. Ayrıca, bir siteye tıkladım diye korkuya kapılıyorsan neden Tor'da geziyorsun? :D

Kusura bakma da kendini dalga geçilecek duruma getiren sensin. Uyuşturucu veya pedofili sitelerinde ne işin var? Ceza alacağını pek sanmam da düşük bir ihtimal alırsan da hiç şaşırma.

Umarım akıllanırsın.
Siz niye bu kadar sevindiniz anlamadim isteyerek yapmadigini soyluyor.

Ne demişler fazla merak bilmem neye ......... diye.
Bir şey olacağını düşünmüyorum. Bir daha böyle şeyleri merak edip girmeyin umarım ders almışsınızdır.

Arkadaşlar Türkiyede max ne olabilir sizce hadi Amerikada olsa tamam diyeceğimde polislerimizin çoğu daha twitteri düzgün yazamıyor bide suçlu mu bulacaklar.

Siz niye bu kadar sevindiniz anlamadim isteyerek yapmadigini soyluyor.

Nasıl bir insan yanlislikla pedofili sitelerine girer? Önceki günde aynı sitenin uyusturucu icerikli oldugunu bilip merak etmis. Sadece yalan soyledigini dusunup -ki hala oyle dusunuyorum- sert bir cikis yaptim. Umarım bu saatten sonra durumun ciddiyetini kavrar ve basina bir şey gelmez.

Pedofilisi gelip Technopat'tan destek istiyor. Aynen yanlışlıkla girdin. Tor'da biz de geziyoruz oralara yanlışlıkla giremezsin aslanım.
Yanlışıkla girmesi için hayatı boyunca çocuğun ingilizce anlamını bilmemesi lazım gerçekten. :D Çok çirkin bir hastalığın da iftirasını atmak istemeyiz, o yüzden 3 maymunu oynayalım bence. :(

Pedofilisi gelip Technopat'tan destek istiyor. Aynen yanlışlıkla girdin. Tor'da biz de geziyoruz oralara yanlışlıkla giremezsin aslanım.

Bende sizin gibi düşünüyorum ama aklıma şu da geldi. WTTG denen oyunda linkleri bir wiki sitesinden alıyordunuz. Acaba o tarz bir siteden mi aldı diye düşündüm. Pedofili birisi olsa buraya gelip konu açacağını düşünmem.

Geri
Yukarı