Tor'dan yanlışlıkla illegal bir siteye girmek

Nasıl bir insan yanlislikla pedofili sitelerine girer? Önceki günde aynı sitenin uyusturucu icerikli oldugunu bilip merak etmis. Sadece yalan soyledigini dusunup -ki hala oyle dusunuyorum- sert bir cikis yaptim. Umarım bu saatten sonra durumun ciddiyetini kavrar ve basina bir şey gelmez.
Hocam kusura bakmayın ama ben pedofili olsam buraya niye konu açayım?

Yanlışlıkla girmesi için hayatı boyunca çocuğun İngilizce anlamını bilmemesi lazım gerçekten. :D çok çirkin bir hastalığın da iftirasını atmak istemeyiz, o yüzden 3 maymunu oynayalım bence. :(

Direkt Onion'lu linkleri görüp tıklamışta olabilir umalım ki öyle bir hastalığa sahip değildir.

TOR Network'u kurcalayıp da illegal web sitelere denk gelmemek, denizde ıslanmamak gibi maalesef. TOR ağında bile takip yapılabildiği için gerçek suçlular tespit edilebiliyor (Özel bir şirket Pegasus gibi bir araç geliştirebiliyorsa, NSA'in elinde olabilecek teknolojileri düşünün). Böyle olmasaydı, dünyanın dört bir yanından belki de milyonlarca insan cezalandırılırdı. Herhangi bir aktiviteniz yoksa, bir şey olacağını sanmıyorum. Bilmediğiniz web sitelere girmemeniz, genel bir tavsiyedir. Bunu uygulamaya çalışın. İlgi çekmek için hazırlanmış YouTube içeriklerinin aksine, Tor Network'de dünyanın sırları yok. Teknoloji meraklıları, sansürü aşmak isteyenler, mahremiyetini korumak isteyen aktivistler ve gazeteciler için harika bir teknoloji ama onun haricinde pek de bir şey yok. Güvenli dizinlerdeki web siteleri keşfedebilirsiniz. Hepsi bu.

Son düzenleme:
Amerika'da sanırsam Tor Browser bile kullanırsan seni potansiyel suçlu olarak görüyorlardı
Böyle bir şey kesinlikle yok, en azından İran ve Çin gibi aşırı baskıcı bir hükümetin vatandaşı değilseniz. Kaynağınızı öğrenebilir miyim? Insanlara Tor'u kötü bir şeymiş gibi tanıtıyorsunuz bu çok yanlış.

Böyle bir şey kesinlikle yok, en azından İran ve Çin gibi aşırı baskıcı bir hükümetin vatandaşı değilseniz. Kaynağınızı öğrenebilir miyim? Insanlara Tor'u kötü bir şeymiş gibi tanıtıyorsunuz bu çok yanlış.

Direkt Technopat Sosyal'den görmüştüm konuyu bulabileceğimi sanmıyorum ama ararım.
Edit: Farklı bir sitede görmüşüm. Siteyi size nasıl iletebilirim?

Son düzenleme:
indir.jpeg

Geri
Yukarı