Torku vs Ülker vs Eti

Eti, ülker, torku sıralamam. Eti en iyisi. Tabii gıda derken çikolata falan içinse bu sıralama. Bazı konularda torku alır mesela bulgur.😁

Ona göre eti kova attır daha iyidir çikolataları daha güzeldir şeker oranı daha yüksek değildir ülker gibi ülker ürünlerinin şeker oranı da yüksektir eti daha az şekerlidir ve daha güzeldir bana göre benim sezilerim bu şekildedir ahbap.

Torku Premio yedikten sonra Torku'nun gerçek bir fiyat performans üreticisi olduğunu düşünüyorum. Kalpli bisküvileri de güzel.

Torku premio yedikten sonra Torku'nun gerçek bir fiyat performans üreticisi olduğunu düşünüyorum. Kalpli bisküvileri de güzel.

Premio biraz sert insanın dişini kırıyor fakat tadı on numaradır oreyodan bile daha güzeldir bana göre neredeyse orayı hiç yemedim ama bilmiyorum uzun zaman oldu oreo yemeyeli fakat ülkenin ürünleri çok şekerli torku'nunkiler daha az şekerli ve etininkiler tam kıvamında gibi geliyor bana.

Çıtırlığı güzel bence şekeri de aman aman değil. Gerçekten görünce fiyatına bakmadan aldığım tek ürün Torku Premio.

Hepsinin iyi ve kötü ürünleri var bence. Torku'nun ürünleri F/P. Ama tat olarak Eti ve Ülker ürünleri daha üst seviye. İkisi arasından Eti'yi seçerdim.

Geri
Yukarı