Tornavida seti alınır mı?

Hocam uçlar yalama yaptı mı?
Krom-vanadyum çeliği malzemesinden yapılmış. Bende yalama olmadı olacağını da sanmıyorum hocam gayet kaliteli duruyor.

IMG_20240320_203654.jpg
IMG_20240320_203702.jpg

Bu tarz ürünler de bakabilirsin
Ufacık bir şey için bu kadar para verilmez, hem kalitesiz, hemde az malzeme. Tornavidanın ucu kısa zaman içinde boşa dönüyor. Konu sahibinin attığı ürün bir kullanan olarak gayet kaliteli. Tornavida da öyle kolay kolay yalama olacak gibi durmuyor. 7-15 gün daha geç gelsin ama kaliteli olsun, beklemeye değer.

Ufacık bir şey için bu kadar para verilmez, hem kalitesiz, hemde az malzeme. Tornavidanın ucu kısa zaman içinde boşa dönüyor. Konu sahibinin attığı ürün bir kullanan olarak gayet kaliteli. Tornavida da öyle kolay kolay yalama olacak gibi durmuyor.
Ne kadardır kullanıyorsunuz? Telefon ekranını açmak için kullanılan üçgen şeyler ne kadar ince hiç kullandınız mı? Bu arada kısa devre bulucu ile alakalı bilginiz varsa buradan önerebilir misiniz?

Ne kadardır kullanıyorsunuz? Telefon ekranını açmak için kullanılan üçgen şeyler ne kadar ince hiç kullandınız mı? Bu arada kısa devre bulucu ile alakalı bilginiz varsa buradan önerebilir misiniz?
20 ocakta teslim aldım şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Gayet kullanışlı ve sağlam ürün. Hayatımda çok bi telefon açmadım ama üçgen şeyler telefonu açacak kadar ince gibi geliyor. Kısa devre bulucudan kastınız multimetre mi?

Geri
Yukarı