Torrent düşük indirme hızı problemi

RizelyFaruk

Decapat
Lütfen yardım edin. Speedtest' te 22Mbps olan, Steam' da 2,8MB/s olan internet uTorrent'te yavaşlayıp 30 KBs'yi bile zor görüyor.

Sizce ne yapmalıyım? :kararsız:

Bak kardeşim şimdi napcaksın bılıyon mu önce seçeneklere gir torrentten (sol üstte) oradan tercihlere tıkla sonra bant genişliğine gir utp bağlantılarına hız sınırı uygula da tik olması lazım onu kaldır sorunun çözülecektir.

Eyvallah reis düzeldi öyle yapınca 1.1 MB ile indiriyordum bir anda 10 KB'ye falan düştü senin dediğini yaptım teşekkürler.

400Mbps internetim var ama indirme hızı 5Mbps'nin üstüne çıkmıyor. Sınırlama kapalı trackerlar güncel. Seed düşük olabilir demişler yukarıda. Eğer seed düşükse bu hızı arttırmanın bir yolu yok mudur? 🤔

Bak kardeşim şimdi napcaksın biliyorsun mu önce seçeneklere gir Torrent'ten (sol üstte) oradan tercihlere tıkla sonra bant genişliğine gir UTP bağlantılarına hız sınırı uygulada tik olması lazım onu kaldır sorunun çözülecektir.

Hocam kusura bakma hortlattım konuyu ama teşekkür etmeden geçemezdim. Harbi kralsın sen. Tuttuğunuz altın olsun :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı