Torrent kullanmayın

Ben indirdim bu uygulama virüs gibi çalışıyor önce GTA 5 indirmeye çalıştım indirme dondu. Neyse deyip silmeye kalktım uninstall a girip sile bastım kendi ile birlikte masaüstünde ne varsa sildi. 5 yıllık yazılımcıyım tüm emeklerim 0 oldu. Ayrıca dün gece sözde "kaldırıldı" denmesine rağmen ertrsi sabah görev yöneticisinde göz göze geldik. Görev Yöneticisi'nden durduruyorum hemen geri açılıyor kapattığım saniye CMD girerek anca sildim tamamen zararlı bir uygulama! Kullanmayın!

Oyunu indirdiğin kaynağa bağlı dostum, 5 aydır crack kullanıyorum indirdiğin site çok önemli saçma saçma Türk sitelerinden indirirsen böyle olur.

Ben indirdim bu uygulama virüs gibi çalışıyor önce GTA 5 indirmeye çalıştım indirme dondu. Neyse deyip silmeye kalktım uninstall a girip sile bastım kendi ile birlikte masaüstünde ne varsa sildi. 5 yıllık yazılımcıyım tüm emeklerim 0 oldu. Ayrıca dün gece sözde "kaldırıldı" denmesine rağmen ertrsi sabah görev yöneticisinde göz göze geldik. Görev yöneticisinden durduruyorum hemen geri açılıyor kapattığım saniye CMD girerek anca sildim tamamen zararlı bir uygulama! Kullanmayın!
EehjOm0XsAE5bWj.jpg

Konu eğlence ve mizah kategorisine açılacakken son anda yanlış kategoriye açılmış gibi duruyor.

Geri
Yukarı