Torrent kullanmayın

Bahadır.şahin

Centipat
Daha fazla  
Ben indirdim bu uygulama virüs gibi çalışıyor önce GTA 5 indirmeye çalıştım indirme dondu. Neyse deyip silmeye kalktım uninstall a girip sile bastım kendi ile birlikte masaüstünde ne varsa sildi. 5 yıllık yazılımcıyım tüm emeklerim 0 oldu. Ayrıca dün gece sözde "kaldırıldı" denmesine rağmen ertrsi sabah görev yöneticisinde göz göze geldik. Görev yöneticisinden durduruyorum hemen geri açılıyor kapattığım saniye CMD girerek anca sildim tamamen zararlı bir uygulama! Kullanmayın!

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben indirdim bu uygulama virüs gibi çalışıyor önce GTA 5 indirmeye çalıştım indirme dondu. Neyse deyip silmeye kalktım uninstall a girip sile bastım kendi ile birlikte masaüstünde ne varsa sildi. 5 yıllık yazılımcıyım tüm emeklerim 0 oldu. Ayrıca dün gece sözde "kaldırıldı" denmesine rağmen ertrsi sabah görev yöneticisinde göz göze geldik. Görev yöneticisinden durduruyorum hemen geri açılıyor kapattığım saniye CMD girerek anca sildim tamamen zararlı bir uygulama! Kullanmayın!
Merhaba ben bir bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve işsiz kalmaktan korkuyordum şu ana kadar çünkü liseden getirdiğim herhangi bir bilgim yok ve sadece buralarda yazarak edindiğim üç beş boş bilgim ve biraz Linux bilgim var. Az da python ile java.
5 yıllık yazılımcıların bile torrentin ne olduğunu bilmediğini öğrendiğim şu andan itibaren artık geleceğimden korkmuyorum, çok teşekkür ederim.

Ben indirdim bu uygulama virüs gibi çalışıyor önce GTA 5 indirmeye çalıştım indirme dondu. Neyse deyip silmeye kalktım uninstall a girip sile bastım kendi ile birlikte masaüstünde ne varsa sildi. 5 yıllık yazılımcıyım tüm emeklerim 0 oldu. Ayrıca dün gece sözde "kaldırıldı" denmesine rağmen ertrsi sabah görev yöneticisinde göz göze geldik. Görev Yöneticisi'nden durduruyorum hemen geri açılıyor kapattığım saniye CMD girerek anca sildim tamamen zararlı bir uygulama! Kullanmayın!

Hocan benim bildiğim Torrent uygulamasının kendisi zararlı değil GTA 5'i nereden indirdiyseniz onunla alakalı.

Kullanmayı bilmiyorsanız bence de kullanmayın. Torrent kullanırken karşılaştığım belki tek sorun eski torrenlerin seedlenmiyor olması.
Ona bile tracker atarak az da olsa hızlandırabiliyorduk.

Senelerce torrent kullandım. Güvenilir yerden düzgün indirme yaparsanız hiçbir sorun olmuyor.

Eleştirmek için demiyorum yanlış anlamayın ancak 5 yıllık yazılımcısınız ve neyi nereden indireceğinizi veya neye karşı önlem alacağınızı bilemiyorsanız bir eksiklik var demektir. Birincil işi yazılım ve bilgisayar olan birinin
Torrent'ten dosya indirdiği için virüsten dolayı sıkıntı çekmesi bana ilginç geldi. Ek olarak Torrent'in kendisi değil ama indirdiğiniz dosya ve o dosyayı nereden indirdiğiniz önemli. Geçmiş olsun.

Ona bile tracker atarak az da olsa hızlandırabiliyorduk.
Olmayan şeyi nasıl hızlandırıyorsun?
Torrent sadece oyun demek değil. En basitinden az önce indirmeye başladığım 40 MB'lık uygulamayı sadece bir kişi seedliyor. Herif 2 KB/s hızında seedliyor. 10 saate inecek umarım.

Olmayan şeyi nasıl hızlandırıyorsun?
Torrent sadece oyun demek değil. En basitinden az önce indirmeye başladığım 40 MB'lık uygulamayı sadece bir kişi seedliyor. Herif 2 KB/s hızında seedliyor. 10 saate inecek umarım.
Dostlar alışverişte görsün hesabı :D
Bootleg arşivlerinde yaşıyorum o sorunu, 2 saat içinde bir seeder çıkıyor ve 10 dakika sonra o da gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı