Torrent-Oyun Crysis 3 DirectX 10 isyanı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Torrent-Oyun'da Crysis 3'ün ekran kartı DirectX desteği konusunda isyan çıkarıp birleşip seslerini duyurmaya çalışıyorlar. :D

Crysis 3 Directx 10

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu imza toplama kampanyasını kesinlikle onaylamıyorum.

CryEngine 3 ile hazırlanmış ve grafikleriyle beklenen bir oyun için DirectX 10 gerçekten hayal kırıklığı olur.

Ayrıca DirectX 11 bu oyun için gerekli bir araçtır.

Her ne kadar imza toplasalar da Cevat Bey çıkarmaz.

Bu DX11 şartı sayesinde artık bakkallar tarafından insanların kandırılma olasılığı az da olsa inecek, benim düşünceme göre gelecek bütün oyunlar da DX11 destekli olmalı bakkala giden çocuk bu oyunu oynamak istiyorum ekran kartı ver dediği zaman DX10 olan eski kart veremezler.

Oyun çıkmadan önce Dx9 yaması çıkacak diye bir söyle vardı ama sonradan yalan olduğu ortaya çıktı. Çıkarsa bir yönden iyi olur, masaüstü bilgisayarıma yeni ekran kartı almam :D

Bi insanda biraz beyin olur. Bir gram bile beynin varsa, korsanın beşiği olan bi sitede yaptığın bu kampanyayı kimsenin bi tarafına takmayacağını anlayabilirdiniz. Ulan siz kimsiniz de imza topluyorsunuz? O sitede takılanlardan biri de hayatında orijinal oyuna para vermiş mi ki DX10 desteği istiyorlar?

Daha DirectX 11 destekli ekran kartı alamayan adamlar mı orijinal oyun alacak? Güldürmesinler adamı. CryTek bunlara çok iyi bir ders verdi! Tokat gibi bir cevap.

yBdnaHj.jpg

Usta 9 sayfa olmuş. Orijinal alanlar SS koysun desen bi kişi çıkmaz. Memlekette ne kadar boş insan var. Zamlar için bu kadar imza toplayan yok...

Biraz bişeyden anlasalar oyunu modifiye edip kendileri DX10'da çalışacak hale getirirlerdi. Tüketim toplumu bir yere kadar. Hayatında mod yapmamış, CryEngine kullanmamış kişiler ancak boş amaçlar için imza topluyor.

Keşke biraz kafa olsa bunlarda...

Hayır şimdi Torrent-Oyun böyle emek saygısı olan bir site olsa hadi ne ise. Örneğin Teknoseyir, Technopat, Chip gibi bir site olsa Crytek belki birşeyler düşünebilir, ancak siz adamların oyunlarını kırıp insanlara dağıtıyorsunuz sizin sözünüzü dinler mi hiç onlar, bunu düşünemiyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı