Mesut Çevik'in ekonomi isyanı

xakiran

Hectopat
Bir taraftan sponsoru olan ASUS'un ürünlerini tanıtan Mesut Çevik diğer taraftan Türkiye'deki alım gücünün yüksek olduğu, insanların istediği ürünü satın aldığı, insanların forumlarda ürünler incelediği hatta forumlarda genellikle kendisinden daha iyi sistem özellikleri bulunan üyelerin olduğu yılları anlatıyor. Türkiye'de yeni bir teknolojik ürün tanıtıldığında ''alamıyoruz, izleriz'' yorumları yapılmasına sinirlendiğini ve üzüldüğünü belirtiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alım gücü, kur, enflasyon gibi faktörler olumsuz yönde yükselmeye devam ettikçe tanınan kişilerden daha fazla ekonomi isyanı göreceğiz gibi duruyor.

Son düzenleme:
Kim ne derse desin ekonomi daha da kötü oldukça satışlar üretimler şirket çıkarı azalır.
Bu da bu editörlerin işlerinden olması demek. Bas bas ekonomi kötü demelerini samimi bulmuyorum.
Bu devirde kendi çıkarını düşünmeden konuşan yoktur.

Kim ne derse desin ekonomi daha da kötü oldukça satışlar üretimler şirket çıkarı azalır.
Bu da bu editörlerin işlerinden olması demek. Bas bas ekonomi kötü demelerini samimi bulmuyorum.
Kimse baba hayrına iş yapmaz hocam. Tabi ki herkes çıkarını savunacak. Mesut Bey yıllardır ekonomiye isyan ediyor ki haklı gün geçtikçe batıyoruz şakası yok bu işin. Asgari ücretli insan gibi karnını doyuramıyor.

Mesut abi'yi haklı buluyorum, teknolojik aletler çok pahalı. Gözümüz kalıyor alamıyoruz, kimse birdaha 14-15 yaşına geri dönmeyecek. Ben bu yaşta istediğimi alamadıktan sonra 30 yaşında hevesim geçince alsam ne olacak🙄

Kimse baba hayrına iş yapmaz hocam. Tabii ki herkes çıkarını savunacak. Mesut Bey yıllardır ekonomiye isyan ediyor ki haklı gün geçtikçe batıyoruz şakası yok bu işin. Asgari ücretli insan gibi karnını doyuramıyor.

Ben haksız demedim zaten. Söylediklerini gençleri düşünüyoruz demesi sadece inanmıyorum.

Mesut abi'yi haklı buluyorum, teknolojik aletler çok pahalı. Gözümüz kalıyor alamıyoruz, kimse birdaha 14-15 yaşına geri dönmeyecek. Ben bu yaşta istediğimi alamadıktan sonra 30 yaşında hevesim geçince alsam ne olacak🙄
Kardeşim ben 28 yaşındayım ve hala istediğimi alamıyorum .Eğer zengin ailede doğmadıysan gün geçtikçe hayat mücadelen de büyüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı