Torrent oyun indirmek bilgisayara donanımsal zarar verir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
He oldu herkes beleş alsın o zaman multiplayer olmayan oyunu. 1600 TL maaşla 8000 TL'lik telefonu alırken zaten bir şey yok ama 300 TL verirken el titriyor nedense (Sen de olabilir herkes de). Korsan kullanınca ne anladın? Milletin hakkına girmekten başka bir şey değil.

Ben parasını hak etmeyen oyuna 300 TL vermem vermek zorunda değilim. Ne kadar emek var veya uğraşılmış oyunu oynayarak veya ondan önceki oyunla karşılaştırarak karar veririm. Mesela Witcher 3 200 lirayı hak eden bir oyuna verilir. Ayrıca telefona da 8000 TL vermiyorum genelleme yapmayı kes.

Steam hesabımda 230 küsür oyun var korsan oynamamaya çalışırım, fiyatları oldukça uygun seviyeye inerse de satın alırım.

Son düzenleme:
Ben parasını hak etmeyen oyuna 300 TL vermem vermek zorunda değilim. ne kadar emek var veya uğraşılmış oyunu oynayarak veya ondan önceki oyunla karşılaştırarak karar veririm. Mesela Witcher 3 200 lirayı hak eden bir oyun ve verilir. Ayrıca telefona da 8000 TL vermiyorum genelleme yapmayı kes.
'Sen de olabilir herkes de' sözünden ne anlıyorsun. Sanırım bunu bile anlamadığın için korsan indiriyorsun hadi koçum git FM 2018 korsan indir. Memleketin tek aklı olan sensin ya devam.

'Sen de olabilir herkes de' sözünden ne anlıyorsun. Sanırım bunu bile anlamadığın için korsan indiriyorsun hadi koçum git FM 2018 korsan indir. Memleketin tek aklı olan sensin ya devam.

Tamam sende her sene aynısı çıkan ve mikro ödemeye sahip oyuna 300 TL vermeye devam et. Benim mesajımı bir daha alıntılama.

Ben parasını hak etmeyen oyuna 300 TL vermem vermek zorunda değilim. Ne kadar emek var veya uğraşılmış oyunu oynayarak veya ondan önceki oyunla karşılaştırarak karar veririm. Mesela Witcher 3 200 lirayı hak eden bir oyun ve verilir. Ayrıca telefona da 8000 TL vermiyorum genelleme yapmayı kes.

Steam hesabımda 230 küsür oyun var korsan oynamamaya çalışırım, fiyatları oldukça uygun seviyeye inerse de satın alırım.
O zaman korsan oynamak zorunda değilsin. Dersen o parayı veremem diye o zaman ucuz yoldan orijinal satacak çok yer var.

@FalconPolat Tamam bir daha alıntılamam. Bu arada günaha girdiğinin farkındasın herhalde. Söylemeyeceğim çünkü. Ayrıca FIFA tamam her sene aynı ama FM öyle değil. Neden gidip korsan indireyim? Durumum iyiyse veririm para. Ama sen korsan indirip hem kendini beleş aldığın için zeki sanıyorsun hem satın alanları ve yapımcıların hakkına gir. Böyle devam ;)

O zaman korsan oynamak zorunda değilsin. Dersen o parayı veremem diye o zaman ucuz yoldan orijinal satacak çok yer var.

FIFA parasını hak etmiyor, ayrıca mikro ödeme rezilliği ve hileleri için mi vereceğim şuna para ? Ara sıra kafa dağıtmak için çevrimdışı oynuyorum. Kim nasıl oynuyorsa oynasın burada düşüncemi söylüyorum, arkadaş orjinal alabilir.

FIFA parasını hak etmiyor, ayrıca mikro ödeme rezilliği ve hileleri için mi vereceğim şuna para ? Ara sıra kafa dağıtmak için çevrimdışı oynuyorum. Kim nasıl oynuyorsa oynasın burada düşüncemi söylüyorum, arkadaş orjinal alabilir.
Ben de hak etmediği parayı vermiyorum oynamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı