Torrent üzerinden oyun indirmek performansı etkiler mi?

Güvenilir yerden indirirsen hiçbir şey olmaz. İlk zamanlarımda nadiren sorun yaşamış olsam da son yıllarda korsan oyun veya uygulamalarla ilgili yaşadığım sorun sıfır.

Ayda bir iki kez oyun indiren birisiyim, pc de düne kadar virüs programı yoktu windows 10 kullanıyorum defeder vardı norton u kurdum. Sadece 1 tane tehdit buldu o da korsan kullandığım utorrent pro idi. 🤣😂 kısaca hikaye. Virüs bulaştıran insanlar sitede reklama tıkladığı için pc ye virüs bulaştırıyorlar.
qBittorrent’e geçmeyen kaldı mı hocam? :D

Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz saatlerde Resident Evil 2 remake oyununu sonunda bitirdim beni acayip derecede etkiledi diyebilirim ve canım 3. remake oyununu oynamak istiyor sizce oynanır mı? Bir diğer sorumda Torrent üzerinden oyun indirmeli miyim yoksa indirimleri sabırla bekleyip düşük fiyata mı almalıyım? Yazarsanız sevinirim.
Ufak bir not; benim diğer arkadaşlarımın önerileriyle yazdım fakat onları dinlemekten kaçındım, çünkü kasma şikayetleri ve performans şikayetleri alıyorum hepsinden. Bunun sorumlusunuda Torrent'ten indirdikleri oyunların olduğunu varsayıyorum.

Tekrardan teşekkür ederim.
Risk var, hiçkimse kesin bir şey diyemez.Eğer makinemde önemli verilerim yok diyorsan kur oyna sonra formatla.

Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz saatlerde Resident Evil 2 remake oyununu sonunda bitirdim beni acayip derecede etkiledi diyebilirim ve canım 3. remake oyununu oynamak istiyor sizce oynanır mı? Bir diğer sorumda Torrent üzerinden oyun indirmeli miyim yoksa indirimleri sabırla bekleyip düşük fiyata mı almalıyım? Yazarsanız sevinirim.
Ufak bir not; benim diğer arkadaşlarımın önerileriyle yazdım fakat onları dinlemekten kaçındım, çünkü kasma şikayetleri ve performans şikayetleri alıyorum hepsinden. Bunun sorumlusunuda Torrent'ten indirdikleri oyunların olduğunu varsayıyorum.

Tekrardan teşekkür ederim.

Bu devirde oyunmu alınır Allah rızası için geçen Witcher 3'e baktım Steam'de 200 TL ve bu oyun zamanında 22 TL'ye satılıyordu Epic Games'e baksan orada da 800 TL kimse bana korsan oyuna karşıyım demesin cidden zekasını sorgularım git güvenilir sitelerden indir f**girl repack gibi :D

Bu devirde oyunmu alınır Allah rızası için geçen Witcher 3'e baktım Steam'de 200 TL ve bu oyun zamanında 22 TL'ye satılıyordu Epic Games'e baksan orada da 800 TL kimse bana korsan oyuna karşıyım demesin cidden zekasını sorgularım git güvenilir sitelerden indir f**girl repack gibi :D
Korsana karşı olanların hepsi iki yüzlü zaten.

200₺ para mı. Eve gelirken abur cubur alıyorum 200₺ tutuyor zaten 100 saat oynayacağım oyuna 200₺ hiçbir şey.

Oyun alan kişi şuan diğer şeylerden ödün vermeyen kişidir şunu alıyorum daha ucuzu var mı demeyen ya da harcama yapmayı bilmiyordur bence.

200₺ para mı. Eve gelirken abur cubur alıyorum 200₺ tutuyor zaten 100 saat oynayacağım oyuna 200₺ hiçbir şey.
Geçen 250 liraya aldım ara ara alınca değer ama süreklilikte kötü oluyor ucuz bile olunca oyun alımı.

Yeni konular

Geri
Yukarı