Torrent üzerinden oyun indirmek performansı etkiler mi?

Torrent sistemi bir araçtır. Torrent birçok noktada kullanılan bir indirme yöntemi. Bu dosyaları oyunları vb şeyleri nereden edindiğine göre değişen bir sonuç ile karşılaşırsın.

Örnek Google, o da bir araç. Birçok işe yarar site varken, içerisinde bir o kadar kötü niyetli siteler barındırabiliyor.

Korsan oyun konusuna dönecek olursak. Güvenilir kaynaklar mevcut. Zaten korsan oyun kullanmayan sayısıda azdır ama risk her zaman vardır. En basitinden virüs olmasa bile antivirüs yazılımları bazı uygulamaları virüs olarak algılayabiliyor.

Hocam ogrenciyim kafama estigi gibi harcama yapamiyorum ama korsana karşıyım. Hem riskli hemde insanlarin emeğine saygisizlik diye düşünüyorum.
Oyun alan kişi şuan diğer şeylerden ödün vermeyen kişidir şunu alıyorum daha ucuzu var mı demeyen ya da harcama yapmayı bilmiyordur bence.

Geçen 250 liraya aldım ara ara alınca değer ama süreklilikte kötü oluyor ucuz bile olunca oyun alımı.

200₺ para mı? Eve gelirken abur cubur alıyorum 200₺ tutuyor zaten 100 saat oynayacağım oyuna 200₺ hiçbir şey.

Enayi olmaya ne gerek var olay para değil zaten birinin 22'ye alıp senin 200'e alman harbi sorun var sizde, bu rakamlar kaç yıllık oyununun fiyatı yeni oyun oynamak istesen napıcaksın 1000 TL + bayılabilecek durumun varsa karışamam.

Başına korkutmayın adamı gidip en alttaki sitelerden indirmediğin sürece virüs girmez girse de zaten hepsi bir formata bakıyor bana kalırsa artık hikayeli oyunlara Türkiye'de para verilmez 12 saat oynayıp tahminen bir daha yüzüne bakmayacaksın birkaç yüz lira bayılmaya gerek yok bunun için.

Enayi olmaya ne gerek var olay para değil zaten birinin 22'ye alıp senin 200'e alman harbi sorun var sizde, bu rakamlar kaç yıllık oyununun fiyatı yeni oyun oynamak istesen napıcaksın 1000 TL + bayılabilecek durumun varsa karışamam.
Mesela ben denemediğin oynamadım oyunu almam. Steam den aldığım oyunların %60 indan fazlasını torrent ile indirip denemişimdir.

Zihniyete bak zihniyete kardeşim bu adamlar yıllarca bedavaya sattılar şimdi her şeyin fiyatı 10'a katlanmışken bunlarda zam yaptı, her şeye zam gelirken fiyatları sabit tutuyorlar daha ne yapsınlar ? Allahınızı seviyorsanız ? Yıllarca bize ucuza oyun verdiler eyvallah deyip yolunuza devam etmek çok mu zor ?

Neyse bu konuda daha fazla yorum yapmayacağım iki fikri savunanların alayı fikir yobazı.

Yeni konular

Geri
Yukarı