Torrent üzerinden oyun indirmek performansı etkiler mi?

Nedir hocam korsan bir ürünü kacak indirmek dışında?
Fansublar da korsandir internetten dizi film anime izlemekte korsandir internetten manga okumakta korsandir pdf ile kitap okumak ta korsandir. Burda herkes fansublardan çeviri indirip oyuna kurmuştur... dizi film indirip korsan ceviriden indirip izlemiştir. İzlemedim yapmadım diyende yalan söylüyordur.

Fansublar da korsandir internetten dizi film anime izlemekte korsandir internetten manga okumakta korsandir pdf ile kitap okumak ta korsandir. Burda herkes fansublardan çeviri indirip oyuna kurmuştur... dizi film indirip korsan ceviriden indirip izlemiştir. İzlemedim yapmadım diyende yalan söylüyordur.
2 farklı streaming sitesinde uyeligim var korsan 1 film izlemisligim yok. Universite kitaplarini bile ikinci el sahaftan aldim hocam. Iki yüzlülük yok yani korsan kötüdür direkt.

@Optikiyaza

Bu arada benim de var Disney e de üye idim iptal ettirdim gereksiz olduğu için. Xbox ta kullanıyorum. 200-300 de oyunum var ama korsan da kullanıyorum.

Zihniyete bak zihniyete kardeşim bu adamlar yıllarca bedavaya sattılar şimdi her şeyin fiyatı 10'a katlanmışken bunlarda zam yaptı, her şeye zam gelirken fiyatları sabit tutuyorlar daha ne yapsınlar? Allahınızı seviyorsanız? Yıllarca bize ucuza oyun verdiler eyvallah deyip yolunuza devam etmek çok mu zor?

Neyse bu konuda daha fazla yorum yapmayacağım iki fikri savunanların alayı fikir yobazı.

Bak güzel düşünüyosun eyvallah bende memnun değilim durumdan ama bu devirde başkalarını düşünmek biraz cebimizi zora sokuyor yoksa bende istemez miyim parasıyla gidip oyun almak kendi ekonomik özgürlüğünü sağlamış bir insan zaten bu konuyu açmaz yoksa sende doğrusun yanlış demiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı