Torrent üzerinden oyun indirmek performansı etkiler mi?

2 farklı streaming sitesinde uyeligim var korsan 1 film izlemisligim yok. Universite kitaplarini bile ikinci el sahaftan aldim hocam. Iki yüzlülük yok yani korsan kötüdür direkt.

@Optikiyaza

Kaç yaşındasınız?

Üniversite öğrencisi olduğunuzu ve yaşınızı varsayarsak korsan kullanmama ihtimaliniz bence yok. Zaten eskiden korsan nedir bilmezdik, filmin ismini yazar izlemeye çalışırdık. Eğer korsan cidden kullanmadıysanız film kültürünüz zayıftır. Birçok kaliteli filmi izleyememişsinizdir. :D

Kaç yaşındasınız?

Üniversite öğrencisi olduğunuzu ve yaşınızı varsayarsak korsan kullanmama ihtimaliniz bence yok. Zaten eskiden korsan nedir bilmezdik, filmin ismini yazar izlemeye çalışırdık. Eğer korsan cidden kullanmadıysanız film kültürünüz zayıftır. Birçok kaliteli filmi izleyememişsinizdir. :D

Şu da var geçen 1937 yapımı film izleyecektim Türkiye'de hiçbir yayıncı vermiyor mecbur kaçak yollardan izlenir.

Yok hocam kullanmiyorum ama bence kullanilmasinin en anlasilir oldugu şey o.

Açıkçası şirketlerin dediği her kurala uymak zararlı her biri çıkarını düşünüyor kim bilir ne kadar gereksiz reklam görüyorsun.

Şu da var geçen 1937 yapımı film izleyecektim Türkiye'de hiçbir yayıncı vermiyor mecbur kaçak yollardan izlenir.

İmkansız ki zaten, eskiden korsan diye bir kelime yoktu. İnternete yazardık izlemeye çalışırdık oyun oynamaya çalışırdık. Satın almayı falan bilmezdik. Dediğiniz gibi çoğu dizi ve film ülkemizde yayınlanmıyor bile.

Kaç yaşındasınız?

Kucukken tabi kullandik hocam. Ne kartim vardi ne de oyun alacak bütçe. Az cok elime biseyler gecmeye baslayinca bıraktım. O yüzden durumu olmayana hic elestirim yok.

Açıkçası şirketlerin dediği her kurala uymak zararlı her biri çıkarını düşünüyor kim bilir ne kadar gereksiz reklam görüyorsun.
Eğer yasal alma imkani yoksa korsan tek şans zaten. Eski nintendo oyunlari örneğin.

Hayır çıkmaz.
Ya arkadaşlar tartışacağınıza adam akıllı cevap verseniz kararımı vericem de gerçekten 40 küsur mesaj gelmiş bunun yarısı korsan kavgası ayıptır ya gerçekten okuduğuma göre bu devirde hikayeli oyunlara para verilmez demişsiniz haklısınız doğru söylüyorsunuz ikisi arasında kalıyorum torrent indirilir mı yoksa steamden devam mı diye ?

2 farklı streaming sitesinde uyeligim var korsan 1 film izlemisligim yok. Universite kitaplarini bile ikinci el sahaftan aldim hocam. Iki yüzlülük yok yani korsan kötüdür direkt.

@Optikiyaza
Hocam tartışmayı bırakıp yardımcı olsanız site ismi verseniz mesela çok memnun olurum

Gamepass'te var iken ikisine de gerek yok 1 aylık abonelik kodu bulun ucuza oynayın. Torrent ise güvenilir kaynaklardan oyun bulunduğu sürece 0 riskli bir şey güvenilir kaynakları bulmakta çok kolay r/torrents.
Virüs Total aratma mantığı ne kadar doğru bir kaynağı

Yeni konular

Geri
Yukarı