Torrent üzerinden oyun indirmek performansı etkiler mi?

Ya arkadaşlar tartışacağınıza adamakıllı cevap verseniz kararımı vereceğim de gerçekten 40 küsur mesaj gelmiş bunun yarısı korsan kavgası ayıptır ya gerçekten okuduğuma göre bu devirde hikayeli oyunlara para verilmez demişsiniz haklısınız doğru söylüyorsunuz ikisi arasında kalıyorum Torrent indirilir mı yoksa Steam'den devam mı diye?

Hocam tartışmayı bırakıp yardımcı olsanız site ismi verseniz mesela çok memnun olurum

Ne duymak istiyorsun?

Oyun vb her şey doğru yerden indirildiği sürece sorun yaratmaz. Ama vicdani karar sana ait.

Ya arkadaşlar tartışacağınıza adamakıllı cevap verseniz kararımı vereceğim de gerçekten 40 küsur mesaj gelmiş bunun yarısı korsan kavgası ayıptır ya gerçekten okuduğuma göre bu devirde hikayeli oyunlara para verilmez demişsiniz haklısınız doğru söylüyorsunuz ikisi arasında kalıyorum Torrent indirilir mı yoksa Steam'den devam mı diye?

Hocam tartışmayı bırakıp yardımcı olsanız site ismi verseniz mesela çok memnun olurum.

VirusTotal aratma mantığı ne kadar doğru bir kaynağı.

Zayıf kız kullan.

Bu devirde oyunmu alınır Allah rızası için geçen Witcher 3'e baktım Steam'de 200 TL ve bu oyun zamanında 22 TL'ye satılıyordu Epic Games'e baksan orada da 800 TL kimse bana korsan oyuna karşıyım demesin cidden zekasını sorgularım git güvenilir sitelerden indir f**girl repack gibi :D
Ben 2022’de 8-9 TL arası bir fiyata aldım indirim ile.

Oyunindirclub gibi sitelerden sıkıntı çıkar mı sadece soruyorum elbette crack indirmem bir oyunu
Çıkar, sesi gitmişti bilgisayarımın Mount & Blade indirirken.

Geri
Yukarı