Torrent Virüslü mü?

Mert Çifçi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba adobe premiere ve photoshop cs 6'yı torrent üzerinden full sürümünü ücretsiz şekilde indirmeyi düşünüyorum acaba virüs olur mu ? Yeni 1 günlük sisteme yükleyeceğim (format atamam) bilgisi olan varsa lutfen doğru bilgilendirsin.

Virüslü veya virüslü değil diye kesin bir şey diyemeyiz bazı dosyalar virüslü çıkabilir. Şuana kadar torrent'den virüslü bir şey denk gelmedi bana.

Her siteden indirme. Yani tanınan sitelerden birinden indirirsen virüs çıkma olasılığı daha az. Ama tabi hiç virüs çıkmaz diye bir durum yok. Gizlice virüste yerleştirmiş olabilirler. Dikkatli olursanız girmez. Ancak Crack'lı yazılımların çoğunda virüs bulunur.

Korsan yazılım kullanmamayı öneriyoruz, fakat sen bilirsin her şey mümkün vürüs taraması yapınca muhtemelen crack ı vürüs olarak görücektir bilgiseyara zarar verirmi vermezmi bilemeyiz,indirdiğin sitedeki yorumları okuyabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün Adobe Photoshop indirdim kurdum haliyle tek resim için senelik veya aylık abonelik almayacağım diye düşünmüştüm fakat dikkatimi çekti içinde Crypto cinsi bir virüs varmış.Hemen silip envai çeşit virüs tarattıktan sonra yine de gönlüm razı olmadı şu an ne yapmam lazım.

Arkadaşlar bugün Adobe Photoshop indirdim kurdum haliyle tek resim için senelik veya aylık abonelik almayacağım diye düşünmüştüm fakat dikkatimi çekti içinde Crypto cinsi bir virüs varmış. Hemen silip envai çeşit virüs tarattıktan sonra yine de gönlüm razı olmadı şu an ne yapmam lazım.

Crypto. Adlı bir sürü virüs çeşidi var, zararlı da olabilir zararsız da ama en iyisini yapmışsın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı