Torrentten İndirme Yaparken PC'nin Donması

erkancinper

Hectopat
Daha fazla  
2-3 Gecedir Torent'ten dizi indirmek için bilgisayarı açık bırakıyorum fakat tahminimce 1 saat sonra bilgisayar donuyor ve indirmiyor. Sabah monitörü açtığımda hiçbir şekilde bilgisayar kullanılmıyor, reset atmak gerekiyor. Aynı şekilde Steam üzerinden indirmeye bıraktığım zaman böyle bi' problem olmuyor. Oyun oynarken ya da günlük kullanımda hiçbir şekilde bilgisayarda problem yok, ısınma vb gibi sorunlarla da karşılaşmadım. PUBG oynarkenki sıcaklıklar; ekran kartı 70 derece civarlarında, işlemci 50 derece.

Sistem bileşenleri de aşağıdaki resimdeki gibidir, geçen yıl Ocak ayında toplamıştım.

system.png

Gelişmiş güç ayarlarını değiştir/Sabit disk/Sabit diski kapatmak için beklenecek süre kısmını 0 yaparsanız sorununuzun çözüleceğini düşünüyorum.

En son çare olarak bilgisayarı sıfırlamayı deneyebilirsin yazılımsal sorun varsa çözülmüş olur.

güç ayarlarını dengelideydi performans moduna aldım değişen bişey olmadı harddisk olayına bakıcam bi

harddisk olayınıda yaptım programı yeniden indirip kurdum sorun devam ediyor.küçük indirmelerde problem yok mesela 30gb ta kadar, şuan indirdiğim şey 55gb aşağa yukarı 1saat indiriyo sonra donuyor pc

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı