GTX 1050 Ti PC'nin Donması

christineop

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok zor durumdayım işlemci ve ekran kartı sıcaklıklarını kontrol ettim. Bütün sürücülerim güncel. Ekran kartım GTX 1050 Ti STRIX, işlemcim i5 750, 8 GB RAM. Bilgisayarda herhangi bir işle uğraşırken oyun oynamak video izlemek ya da en ufak Alt TAB yaptığımda bile bilgisayarda donma sorunu oluyor ve bilgisayarı resetlemekten başka çarem kalmıyor. Sesler arka tarafta devam ederken görüntü tamamen takılı kalıyor. Alt TAB yaptığım sırada donma olursa siyah ekran dışında bir şey göremiyorum. Sistemim Windows 10. Daha öncesinden 1 TB'lik Seagate HDD taratmıştım. Onunla ilgili bir problem olup olmadığını öğrenmek için HDD'ye low level format attım tekrar tarattığımda bütün sectorler mükemmel görünüyordu. Şu anda o HDD takılı değil sorun ondan kaynaklanmıyor. Yani varsa öneriniz denemek isterim bilgisayarcıya vermek istemiyorum. Çevre bilgisayarcılara güvenemediğimden :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı