Torrent'ten oyun inmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum yapımcının hakkına girmek o kadar kolay değil lütfen empati kur. Ama bir şirket zengin olduğu halde zam yapıyorsa ona karışamam fakat zamları sanırım Steam/Epic Games yani aracı satıcılar yapıyorlar.
Hocam sizi de oyun yapımcılarını anlayabiliyorum fakat kimse 4 saatlik oyuna 400 lira vermez kimse twitch yayıncısı değil kimse Enis Kirazoğlu da değil.

Para olsa bizde almayı deneriz.
:D Oyunu oynamak için bir miktar para ödemen gerekiyor ve bunu ödeyemediğin için oyunu illegal yollar aracılığıyla indiriyorsun. Eğer oyunu karşılayacak paran yoksa oyunu indirmeyeceksin. Benim de Maserati alacak param yok ozaman bir galeriye gidip çalayım. Para olsa ben de almayı denerim Maserati'yi.

Dostum öncelikle Torrent'ten sadece korsan inmiyor fakat korsan oyun indirimine karşıyım çünkü bu kişinin hakkına girmek oluyor ve yapımcının emekleri boşa gitmiş oluyor yani anlayacağın empati kurarak düşünmek daha sağlıklı olacaktır.

Sende haklısın ama bak şimdi bu arada zengin değilim babam bilgisayar aldı neden oyun oynamıyorsun dedi zaten bilgisayarım Valorant CS:GO LoL kaldırmıyor kart da yok para da yok sende beni anlamaya çalış herkeste ister güzel bilgisayar olmasını ama oyun yüklenmiyor kuzenlerdeyim esenyurta herkes Valorant konuşuyor sen neden Valorant oynamıyorsun dedi kuzenimin arkadaşları oynamıyorum dedim neden oynamıyorsun mal mısın dedi ben ne deyim ona bilgisayarım kötü desem rezil olurum. Sende bana biraz empati kur.

:D Oyunu oynamak için bir miktar para ödemen gerekiyor ve bunu ödeyemediğin için oyunu illegal yollar aracılığıyla indiriyorsun. Eğer oyunu karşılayacak paran yoksa oyunu indirmeyeceksin. Benim de Maserati alacak param yok ozaman bir galeriye gidip çalayım. Para olsa ben de almayı denerim Maserati'yi.
Aynı şey değil hocam yanlış düşünüyorsunuz.

Sende haklısın ama bak şimdi bu arada zengin değilim babam bilgisayar aldı neden oyun oynamıyorsun dedi zaten bilgisayarım Valorant CS:GO LoL kaldırmıyor kart da yok para da yok sende beni anlamaya çalış herkeste ister güzel bilgisayar olmasını ama oyun yüklenmiyor kuzenlerdeyim esenyurta herkes Valorant konuşuyor sen neden Valorant oynamıyorsun dedi kuzenimin arkadaşları oynamıyorum dedim neden oynamıyorsun mal mısın dedi ben ne deyim ona bilgisayarım kötü desem rezil olurum. Sende bana biraz empati kur.

Dostum ben sence bilgisayarımı baba parasıyla mı aldım sanıyorsun. Ben de bu bilgisayarı almak için 3 ay çalıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı