TOSHIBA C855-150 Laptopa Mountain Lion kurma

besdort

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Toshiba c855 laptopum var. Özellikleri:

• i5 işlemci
  • ati 7600 e.kartı.

Denemediğim versiyon kalmadı ama bir türlü kuramadım. En son iAtkos ML3ü denedim, gerekli kodlarıda giriyorum, entera bastıktan sonra siyah ekran geliyor ötesi yok.

Nerde hata yapıyorum nasıl kurabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bootlarda sorun yok. Kod yazma yerine kadar geliyorum sonra Apple logosu gelmeden reset atıyor PC. Niresh versiyonunuda denedim onda da kurulumu yapıyorum bitene kadar sorun yok ama yeniden başlayınca o da reset atıyor. Elma logosu geldiği anda ötesi yok. Nasıl aşabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
ML2'yi de denedim onda da aynı hatayla karşılaştım. Bütün versiyonlarını denedim Mac OS'un sorun tam olarak ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
-v komutunu kullanırken graphicenabler yes yapınca ekran kartında sorun olduğunu söylüyor no yapınca o aşamaları geçip pc reset atıyor. Her türlü komut kombinasyonunu denedim ama bi netice alamadım .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı