Çözüldü TOSHIBA L50-B-27P El Capitan ekran kartı 4 MB gözükme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
OnyX El Capitan yüklemeyi unutma tüm işlemler bittikten sonra onu çalıştır... Restart yapınca büyük ihtimal sorunun çözülmüş olur. Bol şans. :) (OnyX kullanmayı bildiğini varsayıyoruz) Youtubede videosu var...

ACPIBacklight.kext programla yükledim kalvye ayarlarında f2 ve f3 ü atadım ama olmadı diğer yandan OnyX El Capitan indirdim nasıl kullanılır tam bilemiyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki videoda Automation var ona tıkla sadece, yuvarlak mavi içinde siyah ok olan play tuşuna benzer.. Sadece o yeterli olacaktır... Altta Execute'ye tıklamayı unutma :D

Son düzenleme:
Klavye yi zaten atadım f2 f3 tuslarına atama yaptım

Konu içindeki intel hd 5500 config.plist dosyasını yükledim. Açılış'da böyle çıkıyor. Bazen düzeliyor bazende düzelmiyor. Sende'de böyle oluyormu?
60e29395678ee1b79f6e59117c2e7034.jpg

kusura bakmayın işler yoğundu bende ekran acılmasında bozulma olmadı. Ama ekran parlaklık ayarlarını halledemedim full palaklık acılsa bile yeter

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı