Toshiba L850 1R8 PSKG8E-06J00DTE macOS Mojave Kurulumu

Burak_Dalkiran

Kilopat
Daha fazla  
Satellite L850-1R8 - dynabook internet sitesinde görülen bilgisayarıma macOS kurabilir miyim? Daha önce kurulup kurulamayacağını sormadan macOS Mojave 10.14.5 AMD & Intel İmajı - Technopat Sosyal buradaki imaj ile kurmaya çalıştım. İmajın yazılı olduğu USB belleğim ile önyükleme yaptım ve kurulumu tamamladım. Daha sonra yeniden başlatıp macOS Mojave kurulumuna devam etmek istedim ancak "ioconsoleusers gioscreenlockstate 3 hs 0 bs 0 now 0 sm 0x0" hatası ile karşılaştım, yardımcı olabilir misiniz ?
* İşlemci: Intel Core i5 3230M
* Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7670M
* Wi-Fi: Qualcomm Atheros AR9485WB-EG
* Bluetooth: Qualcomm Atheros AR3012 Bluetooth 4.0

Not: Belirttiğim hata koduna ulaşmadan önce kernel panic hatası alıyordum Clover' da birkaç değişiklik yapınca yüklenmeye başladı ve belirttiğim hata kodunda takılı kaldı.
4.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz için en ideali (wifi vs için) High Sierra.
Mobil olarak geçen config.plist veya HD4000 diye geçen config ile kullanın sistemi açılacaktır.
HD4000 config.plist konumu --> USB --> KEALEFI bölümü --> dosyalar klasörü --> laptop config klasörü.

Sisteminiz için en ideali (wifi vs için) High Sierra.
Mobil olarak geçen config.plist veya HD4000 diye geçen config ile kullanın sistemi açılacaktır.
HD4000 config.plist konumu --> USB --> KEALEFI bölümü --> dosyalar klasörü --> laptop config klasörü.

Söylediğiniz gibi imajı indirdim yazdım fakat bu sefer resimdeki gibi bir hata ile karşılaşıyorum.
20190526_020115.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı