Toshiba OCZ TR150 SSD İncelemesi

Ürün hakkında:
  • Fiyat: 523,99 Türk Lirası
  • Marka: Toshiba
  • Satın alınan mağaza: Vatan Bilgisayar Kocaeli
Deneyimlerim:

11 ay kullandığım HDD'im yüksek kullanım ötürü ile bozulunca böyle bir seçeneğe başvurmak zorunda kaldım ve hangi SSD'yi almam gerektiğini bilemediğim için size başvurdum. @win987 adlı arkadaş bana yardımcı oldu. Tekrardan ona teşekkürlerimi sunuyorum.

Size şöyle diyebilirim ki Toshiba'nın iddiaları cidden yanıltıcı iddialar değil ki mevcut Windows SSD'imin yanında bir çok oyun/program gibi şeylerin diğer diskimde kayıtlı olduğu için yüksek hızlı bir alet lazımdı, tüm D drive içini taşısın diye.

Bunların hepsini 3 yıl garantili kullanım ve SATA 6 Gbit/s özelliği ile gerçekten kanıtlıyor. 550 MB okuma ve 530 MB yazma hızı sunan "OCZ TR150" gerçekten de bu standartları sağlıyordu ve ayrıca mekanik disk devrine de son veriyordu. Artık hissettiğim kadarıyla kendi kullanımımda olan bilgisayarı mahveden şey mekanik diskmiş ve artık Solid State Disk devri geldi bana göre.

Fotoğraflar:
WhatsApp Image 2016-10-13 at 21.48.47 (1).jpeg

WhatsApp Image 2016-10-13 at 21.48.47.jpeg

İki dizüstü bilgisayarımıza da CD-ROM'u soküp, SSD taktık. OCZ TR100 ve TR150 120 GB olanından aldım. İkisinden de bir şikayetim yok. Neden tercih ettim bilmiyorum. :) Sanırım izlediğim videoda da bu marka kullanılmıştı. O yüzden olsa gerek. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı