Toshiba Satellite C855 Windows 8.1 Mavi Ekran

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Waltz

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar amcamın Toshiba Satellite C855 bir laptobu var. Bu laptopda Windows 7 Home Basic kuruluydu. Ben buna sizin siteden indirdiğim Windows 8.1 kurdum ve sonra açıldı. Daha sonra Kmspico ile etkinleştirdim Google Chromeyi kurdum ve mavi ekran verdi. Bilgisayarınız yeniden başlatılıyor dedi. Yeniden başlattı yine aynı acaba bios güncellemesi yapmamız mı gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mavi ekran aldığında minidump klasörü oluşur şu konumda C:\Windows\Minidump\ bu klasörün içine girip dump dosyalarını Rar şeklinde sıkıştır buraya dosya paylaşım sitesine yükle RGhost — Dosya paylaşımı .

Windows 7 vardı onun üstüne kurmuşum bu yüzden olabilirmi? Birde bios sürümüne baktığımda eski yazıyor bios tarihi 2012 yılına ait sitesinden indirdim ama korkuyorum nasıl yapabilirim?

Windows 8'i tamamen sıfırladım. Bilgisayarı USB'den başlatmaya çalışıyorum başlamıyor. Şuan reset atıyorum. Siyah ekran CTRL+ALT+DEL restart yazıyor. USB'yi Windows 7 Tool ile yazdım kendi bilgisayarımda çalışıyor ama bu bilgisayarda çalışmıyor.

Dediklerimizi yapmadan neden kendi kafana göre işlem yapıyorsun. İki kere istenilen dosyayı verseydin sorunun nedeni anlayabilirdik.

Başka bir bilgisayardan Windows 8.1'i DVD'ye yazdırıp o şekilde kurulum yapın.

Arkadaşlar USB'yi 3.0 portuna takmam gerekiyormuş. Taktıktan sonra sorunsuz kurdum. Ama nasıl etkinleştirebilirim? KMspico güvenli midir? KMspico ile etkinleştirsem sorun olurmu? Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Güvenli değildir. Hiçbir etkinleştirme güvenli değildir, kaynak kodu açık olmadığı sürece. Ama güven sorunu için çok güzel bir çözüm var: 350 TL verip orijinal lisans alıyorsunuz ve bu tür sorular akılınızdan çıkıyor. Nasıl ? Güzel dimi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı