Toshiba Satellite L70-B-151 Oyunda Kapanma Sorunu

BerktaN

Kilopat
Ben bir laptop kullanıcısıyım ve laptopum oyun oynamaya elverişli. En azından GTA 5'i 40 FPS'de açabiliyordum (En düşük ayarlarda. ). Bir ara bilgisayarı servise göndermemiz gerekti hem ısınıyordu hem de oyun açtıktan 10 dakika sonra kapanıyordu. Bilgisayar elime ulaştıktan sonra sıkıntısız 1 hafta çalıştı. O bir haftadan sonra bu sefer mavi ekran hatası vermeye başladı yine gönderdik servise. Yine hallettiler sorunumuzu. Fakat geçen hafta bilgisayar açılırken kapanmaya, açıldıktan sonra mavi ekran vermeye, bazen açılmamaya başladı. Servise gönderdik aldığımız cevap aynen şu oldu "Bilgisayarınızın sağ tarafındaki USB 3.0 portu kırık olduğundan dolayı garanti karşılamıyor." dediler. Ek olarak 3000 TL ücret talep ettiler.

Şu anda PC çalışıyor fakat bir oyuna girdikten 10-15 saniye sonra çat diye kapanıyor bilgisayarım. Maalesef tek çalıştırdığı oyun "Minecraft". Bu konuda yapabileceğim bir şey var mı? Ben açıkçası elektrik yetmiyor diye düşünüyorum ama sizin fikirlerinizi de merak ediyorum. Bilgisayarım ve özellikleri aşağıdadır.

• Marka: Toshiba Satellite L70-B-151
  • İşlemci: Intet(R) Core(TM) i7-4720HQ CPU @ 2.60GHz 2.60GHz
  • Yüklü Bellek (RAM): 8,00 GB
  • Sistem Türü: 64 bit İşletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
  • Ekran kartı: AMD Radeon R9 M265X

Cevap veren kardeşlerime şimdiden teşekkürler.

Güncel++

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı