Toshiba Satellite l750 1NF PSK2YE'ye Mac OS X Mavericks Kurulumu

Serdar Dönmez

Hectopat
Merhaba. Benim Toshiba Satellite L750 1NF PSK2YE dizüstü bilgisayarım var, Windows 8 yüklerken sabit diski 3 birime böldüm. Biri Windows, biri Mac OS, diğeri de belgelerim için. Windows 8'i başarılı bir şeklde kurdum, tüm sürücü yüklemelerini, ve de programları yükledim. Diğer iki bölüm boş, Mac OS X Mavericks kurmak istiyorum. Fakat ne yaptıysam uyumlu sürücü listesi bulamadım.

Sizden ricam bütün sürücü listelerini ve Mac OS X Mavericks kurulumunu bir yere yükleyip bana link gönderebilir misiniz? Mac OS X'da sürücü kurulumları nasıl yapılıyor bunu da anlatabilir misiniz?

Bir de önce Windows kurduğum için her hangi bir problem ile karşılaşır mıyım? Yani tamamen herşeyi Dual Boot rehberinizdeki gibi (ilk önce Mac OS X'i) kurarak mı yapmam gerekir? Biliyorum, çok fazla şey istiyorum, fakat yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Serdar Bey böyle bir şey mümkün değil. Daha önce cihazınıza birisi kurulum yapmışsa ve bunu bir Hackintosh sitesine yüklemişse bundan yararlanabilirsiniz ama cihazınız bizde olmadığından size "şu kesin kurulur, şu sürücü mutlaka çalışır" diyemeyiz.

Bizim hazır rehberlerimiz var, okur uygular, kendiniz yaparsınız.

Mesela:

https://www.technopat.net/forum/mac-os-x/41030-mac-os-x-mavericks-10-9-raw-imaji.html

Yok ben yapamıyorum ama yine de Mavericks denemek istiyorum derseniz de:

VMware ile Mac OS X Mavericks Kurulumu » Technopat

Mutlu Hackintoshlamalar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı