Toshiba SSD aldım garantisi Corsair SSD çıktı

frtna33

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Arkadaşlar, 2019 Haziran ayında Vatan PC'den Toshiba SSD almıştım ve içinden garanti belgesine bakmak istedim ancak garanti belgesi Corsair SSD için çıktı. Bu SSD ikinci el falan da içine karıştırıp garanti belgesi yanlış mı koyuldu sizce biraz şüpheye düştüm fikirlerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar, 2019 Haziran ayında Vatan PC'den Toshiba SSD almıştım ve içinden garanti belgesine bakmak istedim ancak garanti belgesi Corsair SSD için çıktı. Bu SSD ikinci el falan da içine karıştırıp garanti belgesi yanlış mı koyuldu sizce biraz şüpheye düştüm fikirlerinizi bekliyorum.
Vatan'da 2. El ürün satılmaz.Zaten garanti belgesine gerek kalmadan garantiden yararlanabilirsin.

Büyük ihtimalle ithalatçı firma aynıdır o yüzden. İade ürünlerine bazı şubelerde satıyorlar. Ama bizim burada ben bir ürün iade etmiştim kasiyer adam " O zaman ben bunu diğerleriyle gönderiyorum" dedi yetkili çalışanlardan birine. Galiba yetkili bayiye geri gönderiyorlar iade ürünleri. Yoksa iade ürün boş yere iade edilmez verdikleri kişide iade eder ne elde ederler ki?
İzmir Gaziemir şubesi rezalet mesela ama Bornova şubesinin müşteri hizmetleri aşırı iyi. Gaziemir'de aldığim SSD yi Bornova'ya götürdüm 5 dakikada yenisi elimdeydi.
Gaziemire gitsem aylar sürerdi...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı